در مورد دستگیره هوشمند چه میدانید ؟
فروردین 13, 1399 0

نصب و استفاده از دستگیره هوشمند نشان داده خوش سلیقگی شما است، با نصب قفل های دیجیتالی به دنیای مدرن قدم می گذارید.
اگر می خواهید که امنیت خانه خود و عزیزانتان را تضمین کنید می توانید از قفل ها و سیستم های هوشمند استفاده کنید، شما می توانید قفل های سنتی و قدیمی را با قفل های جدید تعویض کنید.
بارها ممکن است که برایتان پیش آمده باشد که دسته کلید درب منزل را به همراه نداشته باشید و یا حتی ممکن است دسته کلید خود را گم کنید و از این نظر منجر به بروز مشکلات بسیار برایتان خواهد شد، حال رایکا هوم و یا رایکا دکور این امکان را برایتان فراهم کرده اند تا قفل های هوشمند در خانه های خود داشته باشید و دیگر نیازی به دسته کلید نخواهید داشت.

شکل ظاهری دستگیره هوشمند

شکل و طرح دستگیره هوشمند بسیار جذاب است، و می تواند درب ورودی شما را بسیار شیک و مدرن تر نشان دهد، شاید به نظر برسد که سیستم های هوشمند نیاز به جریان برق با ولتاژ بالا باشد ولی حال باید گفت که این سیستم های هوشمند به گونه ای طراحی شده اند که تنها با یک باتری در درون آنها کارکرد خود را خواهند داشت.

تنوع قفل ها و سیستم های هوشمند

دستگیره هوشمند - رایکا هوم
رایکا هوم و یا رایکا دکور همواره آماده ارائه بهترین خدمت رسانی برای شما عزیزان هستند، زیباترین و جدیدترین انواع دستگیره های هوشمند در سایت رایکا هوم موجود است و شما قدرت انتخاب بالایی خواهید داشت.
بسته به نوع سلیقه و نوع دکوراسیون منزل خود می توانید دستگیره هوشمند سفارش دهید. شاید خیال کنید که نصب قفل ها و سیستم های هوشمند بسیار وقت گیر و دشوار است، اما در واقعیت اصلا اینگونه نیست و افراد ماهر برای نصب قفل های هوشمند به منزل و یا محیط کار شما فرستاده میشوند و نسبت به نصب سیستم ها و دستگیره هوشمند هیچگونه نگرانی نداشته باشید.
هرکسی که به منزل شما بیاید در نگاه اول با دیدن درب منزل شما و دستگیره هوشمند نصب شده برروی آن جذب خواهد شد و شما با نصب دستگیره هوشمند نسبت به دیگران یک قدم به دنیای مدرن و جدید نزدیک تر شده اید.
جایگزین کردن قفل و سیستم هوشمند به جای قفل های قدیمی هم باعث تغییر فضای ورودی منزل شما خواهد شد و هم اینکه زیبایی ورودی منزل شما را دو برابر خواهد کرد، این سیستم های هوشمند دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند و از این بابت نگرانی نداشته باشید.
قفل ها و سیستم های هوشمند تنها مربوط به منازل مسکونی نیست بلکه از این سیستم های هوشمند می توانید در محیط کار خود و یا حتی در محل هایی که حضور همگان به آنجا امکان پذیر نیست نیز استفاده شود.

 

دستگیره هوشمند - رایکا هوممزایای نصب دستگیره دیجیتالی

رایکا هوم و یا رایکا دکور تولید کننده انواع سیستم های هوشمند و بروز هستند با مراجعه به این سایت ها بهترین انتخاب خود را داشته باشید.
تنوع دستگیره هوشمند بسیار زیاد است و انواع این دستگیره ها کاربرد های مختلفی دارند، بعضی از این دستگیره ها تنها با وارد کردن اثر انگشت شما باز می شوند و بعضی دیگر ممکن است با وارد کردن کارت های مخصوص و مشخصی گشوده شوند، باز شما بر حسب سلیقه و حسن انتخاب خود می توانید تنظیمات این سیستم ها را کنترل کنید.

این قفل ها و سیستم های دیجیتالی قابلیت کنترل از راه دور را نیز می توانند داشته باشند، به گونه ای که شما از راه دور و بدون تماس مستقیم می توانید قفل درب خود را باز کنید و یا حتی آن را مجدد قفل نمایید، تمامی این امکانات با نصب سیستم هوشمند بر روی درب شما امکان پذیر است.

دستگیره ها و قفل های دیجیتالی قابلیت های بسیار جدید و قابل توجه ای دارند با آشنایی کامل با طرح و نوع کارکرد این سیستم های هوشمند می توانید از تمام امکانات آنها بهره ببرید تنها کافی است که با امکانات این سیستم ها به طور کامل آشنا باشید.