هرآنچه باید در مورد قفل دیجیتال بدانید

در مورد قفل دیجیتال

قفل دیجیتال  وسیله ای است  که راحتی و امنیت ما را فراهم میکند  با استفاده از قفل دیجیتال دیگر نگران جا ماندن کلید و یا حمل کلید  و احتمال گم کردن آن را نداریم . به راحتی با استفاده از رمز کارت یا اثر انگشت میتوانیم درب رو باز کنیم .با استفاده از قفل های دیجیتال  دیگر نگران انتظار کشیدن مهمان خود پشت در نیستیم . میتوانیم  با دادن  رمز به مهمان خود به او اجازه ورود داده و او را شگت زده کنیم .نگرانی بابت  قفل کردن درب نخواهیم داشتیم  چون به محض بسته شدن  درب قفل به صورت خودکار قفل میشود  .

یکی از نگرانیهای افرادی که درخواست خرید قفل های دیجیتال رو دارند  امنیت  قفل در برابر ولتاژ های احتمالی برق و شوکرهای الکتریکی است که  کمپانی های قفل دیجیتال با مجهز کردن قفل های دیجیتال به سیستم ضد شوک این مشکل را برطرف کرده است و به  هیچ عنوان احتمال باز شدن درب با ولتاژ های برق احتمالی را نخواهد داشت .

قفل و دستگیره های دیجتال امکان نصب بر روی انواع درب راست باز شو و چپ باز شو رو دارد .سوالی که همیشه  ذهن مشتری رو به چالش میکشد این است که در صورت شکسته شدن پنل یا کار کردن پنل به هردلیلی تخریب شکستگی و..   چگونه امکان باز شدن در وجود دارد ؟ برای باز شدن در  این موارد خاص شما میتوانید از کلید های مکانیکی قفل استفاده کنید .

 کلید مکانیکی کلیدی است که هر قفل دارای 3 یا 4 عدد کلید مکانیکی میباشد که در مواقع اضطراری استفاده میشود .

رمز سرپرست در قفل های دیجیتال چیست ؟

رمز سرپرست رمزی  مادر قفل است یعنی شما فقط با داشتن رمز سرپرست میتوانید  کارتی یا رمز و.. را تعریف و یا حذف کنید .  که این رمز برای امنیت بیشتر قفل استفاده میشود که هر  شخصی نتواند رمز قفل را تغییر و یا کارتی را تعریف کند .

قفل های دیجیتال  دارای جابه جایی صفحه کلید یا رمز خیالی میباشد ،یعنی درصورتی که شما میخواهید با رمز وارد شوید و شخصی متوجه رمز شما نشود میتوانید چند رقم  خیالی و در نهایت  رمز اصلی قفل را وارد کنید  و درب را باز کنید .

یکی از ویژگیهای منحصر به فرد قفل های دیجیتال آلارم سرقت  میباشد که در صورت دستکاری قفل یا  زدن چند بار رمز فعال میشود. شما میتوانید  در قفل های دیجیتال  امکان گزارشگیری رو داشته باشد که هر شخصی چند بار  و در ساعتی  به  محل ورود داشته است . و اینکه قفل های دیجتال امکان نصب به سیستم  هوشمند و یا اتصال به سیستم BMS  رو دارد .

و  یکی  دیگر از آپشنهای قفل های دیجیتال امکان نصب ریموت کنترل رو قفل میباشد  که برای سهولت  افراد ی مانند سالمندان  فراهم شده است که به راحتی بتوانند از فاصله دور قفل رو باز کنند .

منبع تغذیه قفل های دیجیتال  باطری قلمی است که در صورت ضعیف شدن باطری آلارم  هشدار باطری رو میدهد. اما در صورت توجه نکردن به آلارم و تمام شدن باطری نگران باز کردن درب نخواهیم بود.  چون  میتوانیم  با تهیه  باطری کتابی 9 ولت  به راحتی درب رو باز کنیم .

نحوه استفاده آن هم به این شکل است که تمامی قفل های دیجتال در بیرون قفل ،نقطه اتصال  باطری کتابی رو دارد . که با اتصال با طری کتابی و نقطه اتصال قفل صفحه قفل روشن شده و میتوانید با استفاده  از رمز یا کارت در رو باز کرده  و از داخل باطری رو عوض کنیم .

و دیگر ویژگی قفل دیجیتال رمز یکبار مصرف  است. رمز یکبار مصرف رمزی است که میتوان  تنها یکبار در رو با آن رمز باز کرد  و پس از بسته شدن  درب امکان باز شدن در با آن رمز وجود ندارد  .

زیبایی قفل های دیجیتال بر روی درب شما  باعث میشود که هنگام ورود افراد به خانه تا همیشه در ذهن ها ماندگار شوید .

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!