قفل هوشمند درب ورودی ضد سرقت

قفل هوشمند

قفل هوشمند


متجاوزان به دلایلی اغلب سخت‌تر به سراغ باز کردن قفل هوشمند درب ورودی می‌روند. ویژگی‌های ضد سرقت با تکنولوژی بالا اغلب حمله به آنها را سخت می‌کند. ضربه زدن به قفل یک روش متداول برای نفوذ است که با ضربه یا فشار زیاد، درب باز می‌شود. با نصب قفل‌های هوشمند، این قفل‌ها مکانیزم‌های ضد شکستن دارند و داخل آنها یک زبانه کوچک و محکم داخلی است که باعث می‌شود قفل مقاومت بالایی داشته باشد.

رشد فوق العاده دانش بشری در سال های اخیر آنقدر بالا بوده است که برای رسیدن به تکنولوژی روز، آهسته رفتن کافی نیست و نیاز به کسب علم بصورت شبانه روزی می باشد و این روند در جهان الکترونیک و دیجیتال سریع تر از تمام زمینه هاست.

امروزه الکترونیک مادر کلیه پیشرفتها است و انسان در هر لحظه با بسیاری از تولیدات الکترونیکی سر و کار دارد. با پیشرفت هر روزه صنعت الکترونیک، مهندسان بر آن شدند تا جهت حفاظت بهتر و بیشتر از مکانهای خصوصی و نیز آسایش و اطمینان خاطر بالاتر برای همه افراد، دستگیره الکترونیکی را طراحی کرده و به تولید برسانند و سعی گروه ما تکمیل کردن و وسعت بخشیدن به زمینه های کاری سیستم های الکترونیک در زمینه های مختلف می باشد تا بتوانیم نیاز تمامی اقشار جامعه را دریابیم.

قابلیت قفل هوشمند درب ورودی

این قفل به خاطر ساختار مقاوم، به عنوان سدی در برابر نفوذ عمل می‌کند. برخی از این قفل‌ها از انواع معمولی مقاوم‌تر هستند و ساختار داخلی قوی دارند. در صورتی که این قفل‌ها را بر روی درب‌های ضد سرقت که ساختار داخلی فلزی دارند نصب کنید، به خوبی از ورودهای غیرمجاز جلوگیری می‌کنند. اغلب قفل‌ها برای باز کردن به یک کلید نیاز دارند، اما این قفل‌ها را می‌توان به راحتی قفل و یا باز کرد.

قفل کارتی از رایج‌ترین دستگیره‌های امنیتی هوشمند می‌باشد که توسط کارت و بدون تماس کار می‌کند، این قفل کارتی از امواج رادیویی مانند کارت مترو استفاده می‌کند.

قفل ضد سرقت هوشمند و بلوتوثی

قفل‌های بلوتوثی اغلب یکی از بهترین گزینه‌های اتصال بی‌سیم کم مصرف هستند، اما به خاطر داشته باشید که فناوری بلوتوث برای کار در مسافت‌های کوتاه کاربرد دارد. قفل‌های درب که به بلوتوث مجهز هستند، فقط برای استفاده در محل مفید بوده و نمی‌توان آنها را از راه دور کنترل کرد.

قفل‌های ضد سرقت هوشمند به کمی تجهیزات بیشتر برای فعال کردن ویژگی‌های فناوری هوشمند احتیاج دارند. آنها به یک هاب یا مودم نیاز دارند که غالبا با قفل ضد سرقت هوشمند همراه است. شما می‌توانید هاب را در نزدیکی درب منزل خود قرار دهید تا قفل بتواند با استفاده از وای فای به آن متصل شود و با اتصال این مودم به اینترنت، قفل هوشمند همیشه آنلاین خواهد بود. در مورد قفل‌های درب هوشمند، اتصال به اینترنت امکان دسترسی از راه دور مورد نیاز برای بررسی مجدد درب و کنترل سایر ویژگی‌ها با استفاده از تلفن هوشمند و برنامه تلفن همراه را به شما می‌دهد.

ساده‌ترین نوع از انواع قفل هوشمند است، تقریبا تمامی قفل‌ها (به غیر از قفل هوشمند استخری و قفل الکترونیکی کمدی یا قفل باشگاهی). توسط رمز باز می‌شوند. قفل دیجیتال رمزی به گونه‌ای طراحی شده که معمولا با چند عدد باطری قلمی معمولی تغذیه می‌شود و مصرف بسیار پایینی دارد، مدل‌های دیگر قفل‌های رمزی به این صورت هستند که علاوه بر رمز دسترسی‌هایی همچون کارت یا اثر انگشت به این دستگیره اضافه می‌شود

 

قفل هوشمند درب ورودی

مزایای قفل هوشمند درب ورودی

قفل‌های هوشمند اولین قدم برای محافظت از خانه و کم کردن نگرانی‌های شما هستند. شما قادر خواهید بود حتی بدون این که درب را قفل کنید، خانه را ترک کنیدT. این قفل‌ها را می‌توان به صورتی تنظیم کرد که بعد از چند لحظه به طور اتوماتیک قفل شوند. اگر زیاد کلیدهای خود را جا می‌گذارید، با نصب این قفل‌ها دیگر نیازی به همراه داشتن کلید نخواهید داشت. با وجود گزینه‌های مختلف و ویژگی‌های متنوع برای انتخاب، چند مزیت بزرگ وجود دارد که در زیر به آنها اشاره شده است.

1- ورود بدون کلید با نصب قفل ضد سرقت هوشمند

با قفل‌های هوشمند، می‌توانید درب را بدون کلید قفل و یا باز کنید. قفل هوشمند درب ورودی به گونه‌ای طراحی شده که استفاده از آن راحت است،. . بدون کلید و با امنیت بالا مانع ورودهای غیرمجاز می‌شود و. حتی می‌توانید از راه دور باز و یا قفل بودن درب ورودی را کنترل کنید. با استفاده از این قفل‌ها، به راحتی می‌توانید از راه دور برای مهمانان یک کد ورود ایجاد کنید، تا بتوانند وارد خانه شوند.

2- ایمنی و امنیت اضافی

سارقان به زمان بیشتری برای شکستن کد‌های رمز عبور و یا شکستن ساختار مقاوم قفل نیاز دارند. برای آنها باز کردن این قفل‌ها از انواع سنتی سخت‌تر خواهد بود. شما به راحتی می‌توانید در هر لحظه‌ای کدهای جدیدی برای این قفل‌ها در نظر بگیرید و همیشه می‌توانید ورود افراد مختلف را از طریق گوشی هوشمند خود و با استفاده از این قفل‌ها کنترل کنید.

3- با قفل‌های هوشمند، خانه‌ای باهوش‌تر داشته باشید

اتصال قفل ضد سرقت هوشمند با سیستم امنیتی خانه، حتی در صورت دور بودن شما از محل، باعث ایمنی بیشتر می‌شود. به راحتی با دیگر تجهیزات خانه. هماهنگ شده و شما می‌توانید با استفاده از تلفن هوشمند خود کنترل بیشتری بر قسمت‌های مختلف خانه داشته باشید.

حداقل سه ارمغان بسیار ارزشمند قفل دیجیتال برای مصرف کننده به همراه دارد، اولین مورد آن راحتی در استفاده است چراکه مسائل و مشکلات دستگیره‌های معمولی. را به راحتی حل کرده است دومین مورد آن زیبایی است که به‌روز بودن و لاکچری بودن را در ذهن متبادر می‌نماید. سومین هدیه ارزشمند این محصول کارآمد امنیت است که باعث احساس آرامش بسیار بیشتری نسبت به قفل‌های معمولی می‌گردد.

محبوب‌ترین مدل قفل‌های هوشمند از نظر دسترسی است که در مدل‌ها، شکل‌ها و برندهای مختلفی عرضه می‌شود، این مدل قفل دیجیتال با اثر انگشت هر فرد باز می‌شوند و می‌توانند در مدل‌های فول آپشن (رمز، کارت و اثر انگشت) و یا فقط رمز و اثر انگشت (بدون کارت) ارائه شوند .

قفل هوشمند درب ورودی

4- کیفیت قفل هوشمند درب ورودی

در دهه‌های اخیر، کیفیت خدمات، با توجه به اثر زيادی که بر عملکرد تجاری، هزينه‌ها، رضايت مشتری، وفاداری مشتری و سودآوری. دارد، تبديل به يکی از حوزه اصلی محققان، مديران، پژوهشگران و شرکت‌ها شده است. از آنجایی که شرکت کارن ارائه چنین خدماتی برایش اهمیت دارد، این مقاله به‌منظور آشنا کردن مخاطبان با برترین و بهترین کیفیت قفل دیجیتال در دستور کار خود قرار داده است؛ زیرا مطالعه چنین پژوهش‌های انجام شده در زمینه کیفیت خدمات به مديران، پژوهشگران و خریداران کمک خواهد کرد تا دريابند که چطور نگرش‌های موجود در اين زمینه را با توجه به جهان در حال تغییر، اصلح کرده و تغییر دهند.

چرا که شاه کلید دنیای امروز توجه به کیفیت می‌باشد. بنابراین همین کیفیت است که موجب بهره‌وری و توسعه اقتصادی جامعه خواهد داشت. در این مقاله ما . سعی بر یادآوری و مرور مدل‌های کیفیت قفل دیجیتال
خواهیم داشت. در حقیقت آنچه برای ما حائز اهمیت. است ارائه محصولات با کیفیت قفل هوشمند در کشور است.

 

رایکاهوم عرضه کننده جدیدترین قفل هوشمند و دستگیره دیجیتال

 

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!