سوالات متداول

آیا شما هم سوالی دارید؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید ، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

1- مزایای استفاده از قفل های هوشمند چیست؟
  • امکان باز کردن قفل هوشمند و دیجیتالی به وسیله اثر انگشت، رمز، تشخیص چهره، کارت، اپلیکیشن های تلفن های همراه و … که هیچ یک از آنها قابلیت هک کردن و کپی برداری ندارند و امنیت این قفل ها را بسیار زیاد می کند.
  • عدم نگرانی در مورد گم کردن کلید و نیاز به تعویض قفل
  • امکان کنترل ترددهای انجام شده به وسیله زمانهای باز و بسته شدن قفل
  • امکان کنترل از راه دور و باز کردن درب با اپلیکیشن گوشی موبایل
  • امکان بروز رسانی و افزایش سطح امنیت قفل در آینده
  • و …
2- آیا با توجه به قیمت بالای قفل های هوشمند هزینه کردن برای آنها کار عاقلانه ای است؟

در مقایسه قیمت قفل های هوشمند و دیجیتال با قفل های معمولی متوجه اختلاف قیمت زیادی می شویم ولی آیا در طولانی مدت، هزینه برای امنیت بیشتر و جلوگیری از سرقت به صرفه تر نیست؟ خرید قفل هوشمند اصل و اورجینال مانند بیمه کردن لوازم و اثاثیه منزل است و شما خیال آسوده خود را با آن تضمین می کنید.

3- آیا امکان نصب قفل و دستگیره دیجیتال روی همه انواع درب وجود دارد؟

بله، یکی از مهمترین ویژگی های قفل و دستگیره های هوشمند این است که آنها را می توان روی انواع درب چوبی، فلزی، شیشه ای و … نصب کرد. همچنین می توان از آنها در دربهای ضد سرقت نیز استفاده کرد که امنیت آن را چند برابر می کند.

4- آیا برای نصب قفل و دستگیره دیجیتال الزاما باید از نصاب استفاده کرد؟

قفل و دستگیره های دیجیتال دارای کاتالوگ نصب در جعبه می باشند که شما می توانید پس از خرید محصول و با مطالعه کاتالوگ به صورت مرحله به مرحله اقدام به نصب قفل و دستگیره دیجیتال نمایید. اما اگر می خواهید گارانتی محصول شامل حال شما شود بهتر است از نصاب برای نصب قفل و دستگیره دیجیتال و هوشمند استفاده کنید.

5- منبع تغذیه قفل های دیجیتال چیست؟

کلیه قفل و دستگیره های دیجیتال عرضه شده در فروشگاه رایکا هوم با استفاده از باتری های موجود در بازار که به راحتی قابل تهیه هستند تغذیه می شوند. همچنین این قفل ها دارای هشدار کاهش باتری هستند و شما می توانید قبل از اتمام کامل باتری متوجه کاهش و زمان تعویض باتری شوید. حتی در صورت اتمام باتری نیز می توانید از کلید اضطراری برای باز کردن قفلهای دیجیتال استفاده کنید. پس در این مورد نیازی به نگرانی نخواهد بود.

6- قفل های دیجیتال چقدر عمر مفید دارند؟

عمر مفید قفلهای دیجیتال بسته به شرکت و برند تولیدکننده متفاوت است ولی بطور میانگین عمر 10 سال را می توان برای آنها تخمین زد. البته اگر نصب و شرایط نگهداری به درستی انجام شود طول عمر مفید قفل و دستگیره های دیجیتال و هوشمند بیشتر می شود.

7- گارانتی محصولات سایت رایکا هوم به چه صورتی است؟

گارانتی محصولات موجود در سایت به برند سازنده بستگی دارد و برای هر یک از مدل ها متفاوت است. البته طول مدت گارانتی در مشخصات هر محصول درج شده است. گارانتی شامل کلیه مواردی می شود که در اثر دستکاری محصول توسط خریدار و یا به صورت عمدی صورت نگرفته باشد.

8- آیا ارسال محصول به سراسر کشور انجام می شود؟

بله، شرکت رایکا هوم به همه نقاط کشور امکان ارسال محصول را دارد و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

از ما بپرسید

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است

Hover Box Element

Hover Box Element

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.