قفل هتلی و دستگیره هتلی دیجیتال

قفل هتلی و دستگیره هتلی دیجیتال


قفل هتلی و دستگیره هتلی دیجیتال

قفل هتلی و دستگیره هتلی دیجیتال کارتی RFID سریع ترین و آسان ترین راه برای دسترسی به اتاق مسافران هتل شما می باشد. قفل های دیجیتال هتلی ، راهکاری آسان برای راحتی مسافران برای ورود به اتاق در هتل می باشد که به وسیله نرم افزارهای مخصوص قفل هتلی دیجیتال مسافران یا میهمانان می توانند از آن استفاده کنند.

بسیاری از قفل های دیجیتال  قابلیت نصب روی درب های هتل را دارا می باشند. قفل کارتی هتلی، آسایش و امنیت بیشتری را برای مسافران هتل می تواند به ارمغان آورد که بدون نیاز به داشتن کلید، به راحتی با کارت یا رمز و یا با استفاده از نرم افزار قفل هتلی دیجیتال که با بلوتوث کنترل می شود مسافران می توانند وارد اتاق شوند.

شاید این روزها کمتر هتلداری را می توانیم ببینیم که به خرید قفل های دیجیتال و جایگزینی آن با قفل های کلیدی قدیمی هتل خود فکر نکرده باشد. این روزها نصب قفل های هتلی و هوشمند مانند سالهای قبل فقط جنبه لوکس بودن و زیبایی ندارند و یک ضرورت در صنعت هتلداری به حساب می آید .

 یکی از بدترین منظره هایی که در حال حاضر یک مسافر یا توریست در ذهن خود می تواند تصور کند ، این است که در هنگام تحویل اتاق در یک هتل لوکس و یا حتی معمولی یک دسته کلید به او داده شود ! بی شک با این حجم از پیشرفت تکنولوژی در تمامی زمینه ها، هیچ مسافری دوست ندارد با ورود به یک هتل همچنان از سیستم قفل و کلید نا امن و پردردسر سنتی استفاده کند و قطعا ترجیح میدهد، لحظه های هیجان انگیز سفر خود را در هتلی لوکس که امنیت و آسایش را با به کارگیری تکنولوژی به روز برای او فراهم کرده است بگذراند .

نصب قفل الکترونیکی درب در اتاق های هتل در کنار تامین امنیت و آسایش برای مسافران، از لحاظ طراحی و ظاهر هم فضای راهروها و درب های ورودی اتاق ها را بسیار شیک و مدرن می کند، که این خود منجر به جذب مشتری بیشتر و جلب رضایت مشتریان هتل میشود .

 با نصب قفل هتلی در هتل ها ، مهانسراها و هتل آپارتمان ها دردسر و مشکلات قفل و کلیدهای سنتی کاملا برطرف میشود . دیگر، مسافران و کارکنان و مدیران هتل دغدغه گم شدن و خراب شدن کلیدها و حمل و نقل آنها را ندارند  و از همه مهمتر با نصب قفل های هتلی مسافران با خیال راحت و بدون ترس از سرقت و مشکلات آن می توانند اتاق خود را ترک کنند.

مزایای نصب قفل هتلی برای مسافران و هتلداران

1.    کارکنان هتل با نصب قفل هوشمند کارتی می توانند به راحتی زمان حضور مسافر در هتل را تحت کنترل داشته باشند و از پایان اعتبار و مدت رزرو در ساعت و تاریخ مشخص به راحتی مطلع میشوند .

2.    در صورتی کارت قفل هتلی گم شود به راحتی می توان آن کارت را غیر فعال کرد و یک کارت جدید صادر کرد .

3.    مسافران هتل ها دیگر نیاز به حمل و نقل و مراقبت از کلیدهای دست و پاگیر و دردسر ساز ندارند و فقط یک کارت سبک را همراه خود دارند و حتی در نوع قفل های هتلی جدیدتر به راحتی با کارتی که در جیب یا کیف آنهاست بدون تماس فیزیکی می توانند درب اتاق خود را باز کنند .

4.    هتلداران به راحتی می توانند با نصب قفل هتلی از کارت خدمتکار با زمان بندی مشخص استفاده کنند و کنترل کاملی روی حضور خدمتکاران در اتاق های هتل داشته باشند و به این شکل و با یک گزارش گیری ساده کاملا مشخص میشود که در چه ساعت و روزی هر خدمتکار در کدام اتاق کار خدمات و نظافت را انجام داده است .

5.    با نصب قفل دیجیتالی هتلی امکان گزارش گیری از زمان تردد مسافران و کارکنان هتل به اتاق ها وجود دارد.

6.    حتی در هتل ها می توان روی درب های اتاق های خاصی که پرسنل و کارکنان هتل رفت و آمد می کنند قفل کارتی نصب کرد و به این طریق به صورت کاملا دقیق تردد کارکنان را کنترل کرد

7.    مدیریت هتل با نصب قفل هتلی می تواند در زمان رخ دادن حادثه ای از کارت مخصوص استفاده کند تا تمامی درب ها را در حالت اضطرار هم زمان باز کند . به این طریق نصب قفل هتلی به ایمنی بیشتر فضای هتل کمک می کند .

تجهیزات قفل هتلی

به طور معمول قفل هتلی دارای این تجهیزات می باشد:

1-    دستگیره کارتی

2-    کارت ( IC  یا تماسی و RFID یا بدون تماس)

3-    انکدر کارت به منظور کد کردن  و تعریف کارت

4-    نرم افزار قفل هتلی جهت مدیریت رزرو اتاق ، گزارش گیری و ..

انواع کارت قفل هتلی

در حالت کلی قفل های هتلی دارای دو نوع کارت برای دسترسی هستند :

1-    کارت بدون تماس RFID

2-    کارت با تماس مستقیم IC

چر این روزها بیشتر هتلداران دستگیره هتلی بدون تماس RFID را ترجیح میدهند ؟

هتلداران این روزها بیشتر ترجیح می دهند قفل کارتی بدون تماس یا RFID را انتخاب و خریداری کنند به این علت که :

·       کارت های RFID از امواج رادیویی برای کنترل دسترسی  و عبور و مرور استفاده میکنند که به همین علت جایگزین بسیار مناسبی برای کلیدها و یا کارت های تماسی هستند چون نیازی نیست به صورت مستقیم با قفل تماسی داشته باشند . و به همین دلیل این نوع کارت ها کمتر مستهلک میشوند و نیاز به جایگزینی دارند

·       از طرفی عمر برد و مدارها در قفل هتلی RFID چندین برابر قفل هتلی با کارت IC می باشد

·       در قفل هتلی RFID به علت اینکه امکان کپی برداری از کارت وجود ندارد این نوع قفل ها امنیت بسیار بالایی دارند.

·       کاربری کارت های RFID در قفل های هتلی بسیار راحت تر از کارت های تماسی است زیرا فرد برای دسترسی به اتاق نیاز ندارد حتما کارت را از جیب یا کیف خود در بیاورد و فقط با نزدیک شدن به قفل، درب باز میشود .

 امروزه با توجه به افزایش و رونق صنعت گردشگری و هتل داری فقط و فقط  هتل هایی را  می توان موفق دانست که با استفاده از بهترین امکانات روز دنیا تجهیز شده باشند و همیشه از بروز ترین متد نرم افزاری و سخت افزاری روز دنیا پیش بروند .

تقریبا این مراکز اقامتی بوسیله فقط با فراهم نمودن تجهیزات مدرن و با کیفیت و به روز می توانند نسبت به ارائه خدمات بهتر و بیشتر و با کیفیت بالاتر به مهمانان خود اقدام کنند و در واقع شرایط مطلوبی را برای آنها فراهم نمایند.

امروزه با توجه به این که امنیت و آسایش مهمترین فاکتور و اساسی ترین نیاز بشریت شمرده می شود این وظیفه نیز از مهمترین وظایف و مسئولیت های هتل ها به شمار می رود.

در واقع می توان این موضوع را اینگونه مطرح کرد که اگر هتلی می خواهد در این صنعت زنده بماند و همچنان کسب و کارش دارای رونق باشد چاره ای ندارد تا از بهترین تجهیزات هتل برای ایجاد امنیت و آسایش مسافران استفاده نماید و باید همیشه به روز و مدرن باشد.

باید به این نکته اشاره کرد که بسیاری ازتجهیزات غیر ضروری هتل امروزه جزء جدا نشدنی و حتی بسیار ضروری از امکانات هتل به شمار می روند.

بسیاری از این تجهیزات غیر ضروری هتل هستند که باعث جلب نظر مثبت مشتری گردیده و هتل را به مشتری وفادار می نماید.

امروزه موضوع مشتری مداری ، مطلب بسیار مهمی است که خود می تواند بهترین تبلیغ برای جذب مسافر برای هتل باشد.

یکی از این تجهیزات غیر ضروری که امروزه دیگر جزء تجهیزات ضروری و جدا نشدنی از هتل به شمار می رود قفل هتلی , دستگیره هتلی می باشد .

قفل های هتلی یا قفل های کارتی و یا به عبارتی قفل های کارتی هتلی از مهمترین تجهیزات مورد استفاده در هتل هستند زیرا آنها ضامن راحتی و آسایش مهمانان می گردند .

این قفل ها با استفاده از به روز ترین نرم افزارهای روز دنیا فعالیت می کنند و می توانند خدمات بسیار بسیار مهمی را به کسانی که از آنها استفاده می کنند ارائه دهند . قفل های کارتی دارای دستور عمل بسیار ساده ای برای استفاده هستند .

فروشگاه رایکا هوم

فروشگاه رایکا هوم عرضه کننده بهترین برند قفل هوشمند ، دستگیره دیجیتال ، کلید و پریز لمسی ، تجهیزات هتلی ، اکسس کنترل تردد ، گاو صندوق و سیف باکس هتلی و … می باشد . این مجموعه محصولات خود را از برندهای معتبر و روز دنیا با نام های سامسونگ ، میلره ، فیلیپس ، ای لاک ، کاداس ، یوکا ، فیلتا ، رایکالاک و بوش انتخاب و به مشتریان محترم عرضه نموده است . فروش محصول به صورت آنلاین و حضوری انجام شده و ارسال به سرتاسر کشور امکان پذیر است . کافیست با مجموعه رایکا هوم تماس بگیرید تا به دنیای پیشرفته تجهیزات امنیتی هوشمند وارد شوید .

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!