بازسازی دکوراسیون اداری

بازسازی دکوراسیون اداری


بازسازی دکوراسیون اداری

بازسازي اداري يكي از خدمات تعميرات انواع ساختمان مي­باشد. بازسازي ساختمان­هاي اداري به دليل تجاري بودن و جذب مشتري مهم بشمار مي­آيد. در ايران بازسازي ساختمان اداري و تجاري پس 2 سال نياز پيدا مي­شود. در حالت كلي ساختمان­هاي اداري و تجاري در مدت زمان كمتري نياز به مرمت پيدا مي­كنند. اما ساختمان­هاي غير اداري مدت زمان بيشتري مي­برد تا نياز به مرمت پيدا كنند. دليل اين امر پر تردد بودن و گذران وقت بيشتري در محل كار مي­باشد. دكوراسيون اداری

طراحي و اجراي دكوراسيون اداري

طراحي و اجراي دكوراسيون اداري يكي از پركاربردترين معماري مي­باشد.
افراد براي بازدهي بيشتر كار خود در رقابت با يك شركت ديگر دست
به دكوراسيون جذاب­تر براي جلب مشتري مي­زند و قطعا دكوراسيون اداري
مناسب مي­تواند در جذب نيرو، ارباب رجوع و سرمايه ­گذران تأثير گذار باشد.
دكوراسيون­هاي اداري معمولا براي مغازه، ويترين مغازه دكوراسيون اداري و دفتر كار و دكور مغازه و فروشگاه استفاده مي­شود.

طراحي و اجراي دكوراسيون­هاي اداري به شيوه­هاي مختلف انجام مي­گيرد. طراحي دكوراسيون اداري باز و طراحي دكوراسيون بسته. طراحي و اجراي دكوراسيون اداري به صورت بسته يك روش قديمي در دكوراسيون داخلي دفاتر اداري مي­باشد. طراحي دكوراسيون به صورت باز روشي جديد و امروزي محسوب مي­شود. يكي از مزاياي طراحي دكوراسيون باز يا به شيوه جديد تعامل بيشتر كارمندان با هم و تسلط بيشتر مديران بر كارمندان مي­باشد. در اين شيوه يك فضاي صميمي بين كارمندان و مديران ايجاد مي­شود.

دكوراسيون اداري شيك

دكوراسيون اداري شيك يكي از دكوراسيون­هاي داخلي دفتر كار محسوب مي­شود. يكي از وسايل موجود در دفتر كار مبلمان مي­باشد. نورپردازي در دكوراسيون اداري شيك بسيار مهم مي­باشد. در فضاي داخلي اداره استفاده از نورگيرهايي طبيعي وجود ندارد و نورپردازي­هاي ايجاد شده مي­تواند تأثيرگذار باشد. ميزهاي مخصوص مديران بايد متفاوت از كارمندان باشد. دفتر كار نبايد لزوما فضاي تاريك و بدون نور خورشيد باشد گاهي مي­توان يك اتاق آفتاب­گير تبديل به يك اتاق كار شود.

براي ايجاد يك دكوراسيون اداري شيك حتما از رنگ­هاي شاد استفاده شود.
رنگ­هايي مثل رنگ زرد و سفيد هم رنگ­هاي ساده هستند و هم باعث شادابي
افراد در محل كار مي­شود. استفاده از گل و گياه نيز مي­تواند يك تزئين مناسب
براي دكوراسيون اداري شيك باشد. استفاده از ميز صندلي­هاي استاندارد در محيط كار مي­تواند
باعث حفظ سلامتي افراد شود اما در عين حال زيبايي مبلمان نيز رعايت شود.

دكوراسيون اداری كلاسيك

دكوراسيون اداري كلاسيك يكي از انواع دكوراسيون اداري مي­باشد. استفاده از مبلمان كلاسيك در دكوراسيون اداري كلاسيك به چشم مي­خورد (مبل­هايي با طرح­ها و رنگ­هايي مختلف). مبل­هاي استيل يا كلاسيك رسمي­تر از مبل­هاي مدرن مي­باشد. مبل­هاي كلاسيك داراي پشتي كاملا صاف و كمي بلند مي­باشند و پايه­هاي بلند آن ظاهري خشك و جدي­تر به فضا مي­بخشد. چند نكته در سبك دكوراسيون كلاسيك مهم است از جمله: استفاده از رنگ­هاي گرم، تقارن و جزييات در دكوراسيون سبك كلاسيك يك سبك پرطرفدار براي طراحي ادارات مي­باشد.

درب­هاي شيشه­اي و شيشه­هاي رنگي مي­توانند شخصيتي خاص به فضا بدهند و كف­هاي چوبي مي­توانند محيط را شخصي­تر و خودماني­تر كنند. يك ميز اداري كلاسيك معمولا همراه با تجملات و شلوغ مي­باشد و اين مدل فاخر براي افراد در محل كار جذاب مي­باشد. استفاده از پنل­هاي بلند براي خنثي كردن صداهاي مزاحم و شلوغي دفتر بسيار مهم مي­باشد. به همين دليل فضاي دكوراسيون كلاسيك مي­تواند تأثير گذار باشد. براي صندلي و ميز مديريت به صورت كلاسيك از كنده­كاري روي چوب استفاده مي­شود. اكثرا رنگ دكوراسيون اداري كلاسيك رنگ چوب هستند ولي بعضي افرادي دوست دارند ميز مديريت كلاسيك سفيد داشته باشند. در سبك كلاسيك مي­توان از رنگ­هاي قهوه­اي، شكلاتي، طلايي و سفيد استفاده كرد.

دكوراسيون اداری لاكچري

دكوراسيون اداری لاكچري يكي از انواع دكوراسيون اداري مي­باشد. پارتيشن­بندي در دكوراسيون اداري لاكچري مورد توجه قرار مي­گيرد. در طراحي دكوراسيون اداری لاكچري از رنگ­هاي تيره استفاده مي­شود. نورپردازي در سبك دكوراسيون لاكچري تلفيقي از سبك مدرن و معاصر مي­باشد. مبلمان اداري لوكس يا لاكچري از نظر نوع و جنس از پارچه و چرم مي­باشد. بهرحال همه­ي سبك­هاي انتخابي بايد متناسب با كسب و كار فرد باشد.

استفاده از قفسه­هاي فايل در اداره­ها نيز امري ضروري است.. دكوراسيون اداري لاكچري ممكن است بيشتر كلاسيك يا مدرن باشند. دكوراسيون اداري لاكچري كلاسيك مي­تواند داراي. نورپردازي­هاي گرم و در قسمت­هايي داراي نورپردازي ­هاي روشن باشد.. در دكوراسيون اداري لاكچري معمولا رنگ­هاي طلايي ديده مي­شود و  درخشش و براق بودنش ميتواند كلاسيك بودن را به رخ كشيده و فضايي لوكس را نمايان كند.

دكوراسيون اداری مدرن

طراحي دكوراسيون اداري مدرن يكي از مراحل بازسازي اداري مي­باشد. . دكوراسيون اداري مدرن داراي فضاي ساده و رنگ­هاي يكپارچه مي­باشد. يكي از ويژگي­هاي دكوراسيون اداري مدرن ايجاد يك فضاي صميمي بين كارمندان . و ارباب رجوع و مديران مي­باشد. . اما مهم­ترين مؤلفه­هاي دكوراسيون اداري مدرن انتخاب چيدمان ميز و صندلي كاركنان شركت مي­باشد. مي­توان با استفاده از كاغذ ديواري پوستي در . كنار يك ست مبل اداري و سراميك­هاي در كف و قرنيزها يكپارچگي را در محيط ايجاد كرد.

دكوراسيون اداري مدرن داراي طرح­هاي باز و نور طبيعي هستند. . به طور كلي در دكوراسيون اداري مدرن مي­توان از سقف­هاي كوتاه يا مسطح، پنجره­هايي با ابعاد بزرگ و شيشه­هاي يك تكه و سراسر اشاره كرد. استفاده از كتابخانه نيز در دكوراسيون. اداري مدرن قابل مشاهده مي­باشد. اگر نياز به فرش در كف اتاق باشد مي-توان از فرش­هاي ساده و به سبك مدرن استفاده كرد.. فرش در كف اتاق كاري مي­تواند زيبايي به فضاي كار ببخشد. استفاده از مبل­هاي مدرن كه به صورت يكپارچه و تك رنگ مي­باشد نيز مؤثر است.

دكوراسيون اداري

قتي از طرح دكوراسيون واحد اداري حرف مي­زنيم يعني براي هر كارمند يا كارشناس يا رئيس و منشي مي­توان طراحي شخصي فرد را انجام داد. صندلي اتاق رياست با صندلي يك كارمند بسيار متفاوت است. صندلي يك منشي بايد بزرگ و دست و پاگير نباشد تا موقع بلند شدن به سرعت بخشي او كمك كند. هر كدام از اجزاي اتاق رياست بايد نشان­دهنده قدرت او باشد تا كارمندان و ارباب رجوع به او اعتماد كنند.

صندلي رئيس در اتاق رياست بايد بلند و پر ابهت باشد. بهتر است. ميز مدير پشت به نور قرار گرفته. تا اولين چيزي كه به چشم مراجعه كننده يا كارمند ميخورد نور باشد و  يك حس اعتماد در فرد ايجاد كند. معمولا در طراحي دكوراسيون اتاق رياست، در خصوصي . براي رفت و آمد رئيس انتخاب مي­كنند. اين نكته بسيار مهم است و كارمندان و مراجعان اين طور تصور مي­كنند كه رئيس هميشه در اتاق حضور دارد.. ايجاد يك فضا در اتاق رياست براي آماده­سازي او قبل از آمدن ميهمانش مي­تواند بسيار كاربردي باشد. درب ورودي اتاق رياست بايد متفاوت. از دربهاي ديگر باشد و در هنگام ورود به اتاق رياست ميز رياست در مركز توجه قرار گيرد.

دكوراسيون اتاق جلسات

يكي از قسمت­هاي مهم در اداره­ها اتاق جلسات .يا كنفرانس مي­باشد.
بسياري از اتفاقات مهم و. حساس يك شركت در اين اتاق­ها صورت مي­گيرد
كه با هم فكري بقيه مديران و يا كارمندان انجام گرفته است و در بيشتر
اوقات حضور تمام افراد در اتاق جلسات ضروري است. دكوراسيون اداری
اتاق جلسات بايد طوري باشد كه بتوان همه را در بر بگيرد. از طرفي
چون ممكن است ساعت­هاي طولاني در اتاق جلسات حضور پيدا كنند و در عين حال يادداشت برداري كنند. .

پس طراحي و انتخاب مبلمان اتاق جلسات بسيار اهميت دارد.
بنابراين به دليل حساسيت كار و زمانبندي طولاني در كنفرانس­ها مي­توان
از صندلي­ها راحتي و زيبا استفاده كرد تا بتوان هم زيباسازي انجام داد و
هم نيازهاي افراد حاضر در اتاق جلسات را برطرف نمود. اتاق كنفرانس بايد در نزديكي اتاق رياست و ديوار به ديوار باشد. دكوراسيون اداری

فروشگاه رایکا هوم

فروشگاه رایکا هوم عرضه کننده بهترین برند قفل هوشمند ، دستگیره دیجیتال ، کلید و پریز لمسی ، تجهیزات هتلی ، اکسس کنترل تردد ، گاو صندوق و سیف باکس هتلی و … می باشد . این مجموعه محصولات خود را از برندهای معتبر و روز دنیا با نام های سامسونگ ، میلره ، فیلیپس ، ای لاک ، کاداس ، یوکا ، فیلتا ، رایکالاک و بوش انتخاب و به مشتریان محترم عرضه نموده است . فروش محصول به صورت آنلاین و حضوری انجام شده و ارسال به سرتاسر کشور امکان پذیر است . کافیست با مجموعه رایکا هوم تماس بگیرید تا به دنیای پیشرفته تجهیزات امنیتی هوشمند وارد شوید .

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!