دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل


مرحله به مرحله دکوراسیون منزل :

خانه های ما مکانهایی هستند که ما در آن زندگی می کنیم ، جایی که ما ردپای خود را داریم و منعکس کننده ما و زندگی است.به همین دلیل ، ما مایل به ایجاد فضایی هستیم که بتوانیم شادترین و راحت ترین و بهترین ها را برای خود و زندگی خود فراهم کنیم.به همین دلیل دکوراسیون منزل بسیار مهم است.

شما غالباً نمی دانید از کجا شروع کنید و دکوراسیون منزل خود را بدون دانستن نحوه ادامه کار انجام میدهید این موضوع باعث میشود که شما بیشتر خرج می کنید و به نتیجه پیچیده تری منجر می شود.

به همین دلیل ، مشاوره با یک طراح داخلی باعث میشود که اطمینان حاصل کنید که در این مرحله به سالم ترین و درست ترین نتیجه برسید.

برنامه ریزی برای دکوراسیون منزل :

قانون اصلی برای دکوراسیون منازل زیرساخت ها است.اگر زیرساخت های شما قوی است ، هیچ مانعی برای ایجاد مکانی وجود نخواهد داشت که بتوانید برای مدت طولانی با تغییرات جزئی مسالمت آمیز بنشینید.

پس از اطمینان از زیرساخت های خود ، ابتدا باید با برنامه ریزی شروع کنید.هنگام برنامه ریزی خانه خود ، باید با در نظر گرفتن نیازها و خواسته های کسانی که در خانه زندگی می کنند ، به برنامه ریزی کارآمد برسید.هدف این نیست که خانه خود را فقط با مبلمان و لوازم جانبی مورد علاقه خود پر کنید بلکه ایجاد فضای کارایی در فضای رویاهایتان است.

دکوراسیون منزل

رنگ :

بسیار مهم است که برای دکوراسیون منزل برنامه ریزی کنید.اول از همه ، باید در مورد آنچه دوست داریم و در چه محیطی خوشحال هستیم ، فکر کنیم.می توانیم با تصمیم گیری در مورد سایه های رنگی که دوست داریم ، شروع کنیم.

شما می توانید با نگاه کردن به مثالها تصور کنید که چگونه رنگها با یکدیگر هماهنگ می شوند و چه نوع محیطی را در مقیاس کوچک و بزرگ فراهم می کند.اما فراموش نکنیم که رنگ های تیره اتاق های کوچک را کوچکتر می کند.

عضی اوقات جزئیاتی که خیلی دوست داریم می توانند وقتی که تا حد زیادی مورد استفاده قرار می گیرند ، احساس خستگی ناپذیری ایجاد کنند.هنگام انتخاب گزینه های خود، باید این نکته را نیز در نظر بگیرید که هر روز با محیطی که ایجاد می کنید روبرو خواهید شد.

فضا :

یکی از اصلی ترین عناصر تشکیل دهنده فضا کف است.مصالح زیادی مانند فرش ، چوب ، بتن ، سرامیک ، سنگ مرمر را می توان برای کف ترجیح داد.همه این مواد در بین خود به چندین دسته مختلف تقسیم می شوند.

در همه این فهرست و مواد بی پایان ، انتخاب یک مورد که متناسب با سلیقه ، استفاده و شرایط شما باشد ، ممکن است دشوار به نظر برسد.از آنجا که کارهای کف زمین مورد نظر از نظر هزینه و زمان بر زندگی شما تأثیر می گذارد ، لازم است از ابتدا در مورد انتخاب مواد تصمیم گیری کنید.با توجه به عواملی مانند هدف از اتاق شما ، شرایط بهداشتی ، فاکتورهای اقتصادی ، دوام مواد و گرمایش در زیر کف ، انتخاب طولانی مدت بسیار مهم است.

دیوارها :

در دیوارها مانند کف کاربردهای مختلفی وجود دارد.لیست طولانی مانند روکش چوب ، رنگ ، تابلو ، گچ ، کاغذ دیواری ، تکنیک های مختلف رنگ ، سرامیک ، سنگ مرمر می تواند شما را در مرحله تصمیم گیری کمک کند. در انتخاب دیوارها ، اندازه فضای شما ، هدف استفاده ، نصب ، شرایط بهداشتی و دوام مواد مانند کفپوش بسیار مهم است.

هنگام انتخاب دیزاین باید تصور کنید که حداقل چهار نفر از شما در محاصره این بخش قرار دارند.

گزینه های اغراق آمیز می توانند با گذشت زمان باعث ایجاد احساس نگران کننده شوند.

شما می توانید طرح هایی را که دوست دارید با یک برنامه یک جداره انتخاب کنید و یک نقطه کانونی در اتاق خود ایجاد کنید.وقتی برای دیوار انتخاب می کنید ، باید این انتخاب را با انتخاب کف یا حتی یک پرده در نظر بگیرید ،

نمونه ها را با هم جمع کرده و نتیجه را تصور کنید.در این روش می توانید نتیجه کارآمد تری کسب کنید.انتخاب های شما باید با در نظر گرفتن کاربرد و روحیه ، استمرار فضا انجام شود نه اینکه فقط شما را منعکس کند.

روشنایی :

اگرچه نورپردازی به عنوان یک لوازم جانبی برای یک فضای داخلی به نظر می رسد ، اما در واقع یک عنصر داخلی است که باید در هر مرحله  ، جلوه ، اندازه ، چیدمان و طراحی آن مورد توجه قرار گیرد.نورپردازی به شما كمك می كند در صورت استفاده صحیح در فضا ، از نظر بصری با كمترین تلاش محیطی عالی  ایجاد كنید.

هنگام انتخاب رنگ و مواد نیز باید سبک ها و رنگ های روشنایی را در نظر بگیرید.طیف گسترده ای از ویژگی ها برای تصمیم گیری وجود دارد ، مانند زاویه ، لحن ، قرار دادن نور ، هدفی که برای آن استفاده می شود ، فاصله آن با هدف خود ، اندازه آن ، مواد آن و شکل نور آن .ابتدا با در نظر گرفتن بخش الکتریکی موجود ، مناطقی را که می خواهید از آن استفاده کنید ، علامت گذاری کنید.گروه بندی بر اساس اتاق ها کار شما را آسان تر می کند.

سپس باید محدودتر تر فکر کنید: مثلاً روی میز ناهار خوری ، میز ، اشیای بالای میز که دوست دارید و یا تابلوی نقاشی مورد علاقه خود و ….
برای محدود کردن انتخاب خود ، ابتدا باید در مورد مناسب ترین سبک های روشنایی برای مناطقی که تعیین کرده اید تصمیم بگیرید.مانند لوستر ، قلاب های دیواری ، روشنایی پنهان در سقف ، باریسول ، روشنایی نور led

آیا هدف شما از روشنایی یک بخش عمومی است یا روشنایی منطقه ای است؟

مثلا شما می خواهید از آن ، هم به عنوان بخشی از روشنایی عمومی استفاده کنید و هم به عنوان یک چراغ مطالعه . این اهداف شما را راهنمایی می کند تا یک یک سنگ تراش دیواری یا یک دکوری در دیوار  را انتخاب کنید که در آن بتوانید هر دو عملکرد را انجام دهید.

کانون توجه در دکوراسیون منزل :

اگرچه مهم است که فضا در دکوراسیون منزل متعادل باشد ، اما باید
به سلسله مراتب موجود در فضا نیز توجه شود.شما می توانید با
استفاده از انتخاب مواد ، مبلمان ، به ویژه روشنایی ، نقاط کانونی
ایجاد کنید.به این ترتیب ، می توانید به اثری برسید که فکر می کنید
در هر نقطه از خانه خود در نقاط مشخصی به دست نخواهید آورد.

می توانید ضمن ایجاد نقاط تمرکز در خانه ، از سلیقه خود استفاده کرده و
از آن استفاده کنید.یا می توانید با استفاده از لوستر و قلاب های دیواری
در اتاق ناهار خوری یا با استفاده از صفحه ، منطقه را به دلخواه تنظیم کنید.
ایجاد نقاط کانونی نه تنها در اماکن عمومی بلکه در مناطق خصوصی شما امکان پذیر است.

طراحی تعامل :

ما ذکر کردیم که یکی از اولین مواردی که هنگام برنامه ریزی برای دکوراسیون
منزل باید در نظر بگیرید منطقه گردش شما است.همه چیز باید متناسب
با روحیه و سلایق شما باشد. تصور کنید شما از در منزل وارد شدید ،
آنچه در ابتدا به آن احتیاج دارید چیست  ، چه چیزی باعث برقراری ارتباط با شما می شود.
این مناطق تعامل که شما متناسب با نیازهای خود تعیین خواهید کرد
همچنین به شما در تعیین طرح گردش انرژی نیازهای خانه کمک می کند.

مبلمان :

من طرح رنگ خودم را تعیین کردم ، آیا برنامه ریزی کردم ، می دانم نقاط کانونی کجا هستند ،
نقاط تعامل خود را تعیین کردم و تصمیم به گردش انرژی در منزل گرفتم ، به نظر شما حالا باید چیکار کنم ؟؟؟
اکنون زیرساخت فضای داخلی شما ایجاد شده ، زمان آن رسیده است
که انتخاب های مناسب را انجام دهید.اگر به فکر چگونگی انتخاب مبلمان
در بین هزاران گزینه هستید ، مواردی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند .
ابتدا متر را در دست خود بگیرید و توجه داشته باشید که چه فضایی دارید
و مبلمان با چه اندازه می توانید خریداری کنید.انتخاب مبلمان بزرگ برای
خانه می تواند خانه شما را کوچک جلوه دهد . به همین دلیل ابعاد اولین قدم برای هدایت شما به سمت دکوراسیون متعادل در خانه خواهد بود.

منسوجات دکوراسیون منزل :

بدون شک محصولات نساجی بخش مهمی از دکوراسیون منازل است.
محصولات نساجی ، که بعضی اوقات در جزئیات ترجیح داده می شوند ،
از پرده تا پارچه مبل ،با استفاده از رنگ و بافت آن به شما
در ایجاد تغییرات چشمگیر در فضا کمک می کند.انتخاب پارچه شما
برای پرده ها ابتدا باید متناسب با نیاز شما باشد.موقعیت مکانی خانه و فاصله
با سایر سازه ها برای حفظ حریم خصوصی ، نور طبیعی و کنترل دما ،
عواملی مانند زاویه دریافت نور طبیعی  ، پرده های اتاق ، این امر به شما
کمک می کند تا از بین روش های مختلف مناسب ترین اتاق را انتخاب کنید.

دکوری :

انتخاب دکوری بخش مهم و بسیار لذت بخشی است . دکوری ها و لوازم جانبی لازم نیست
که با مبلمان و انتخاب داخلی شما سازگار باشند.انتخاب لوازم جانبی آخرین بخش هایی هستند
که لازم نیست در مدت زمان کوتاهی تکمیل شوند بنابراین لازم نیست در خرید آن عجله و یا شتاب به خرج دهید .

ما همیشه در کنار شما هستیم تا در انتخاب شما کمک کنیم و شما را به سمت عالی ترین و مناسب ترین انتخاب با توجه به شرایط خود راهنمایی کنیم.شما همیشه می توانید برای مشاوره ، طراحی پروژه و خدمات اجرای با ما تماس بگیرید.

فروشگاه رایکا هوم

فروشگاه رایکا هوم عرضه کننده بهترین برند قفل هوشمند ، دستگیره دیجیتال ، کلید و پریز لمسی ، تجهیزات هتلی ، اکسس کنترل تردد ، گاو صندوق و سیف باکس هتلی و … می باشد . این مجموعه محصولات خود را از برندهای معتبر و روز دنیا با نام های سامسونگ ، میلره ، فیلیپس ، ای لاک ، کاداس ، یوکا ، فیلتا ، رایکالاک و بوش انتخاب و به مشتریان محترم عرضه نموده است . فروش محصول به صورت آنلاین و حضوری انجام شده و ارسال به سرتاسر کشور امکان پذیر است . کافیست با مجموعه رایکا هوم تماس بگیرید تا به دنیای پیشرفته تجهیزات امنیتی هوشمند وارد شوید .

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!