قفل هوشمند درب ضد سرقت

قفل هوشمند درب

قفل هوشمند درب


چرا باید حتما یک قفل هوشمند درب بخرید؟

برای اکثر مردم ، مهمترین دغدغه آنها بیش از هر چیز دیگری در زندگی ، محافظت و مصون ماندن خانواده آنها از خطر و آسیب است. بهترین راه برای محافظت از خانه و اهالی آن یا هر وسیله دیگری در آن، خرید قفل هوشمند است. حتی با وجود یک سیستم امنیتی مثل دوربین های مدار بسته، نصب یک قفل دیجیتال و هوشمند میتواند یک لایه دیگر به امنیت خانه شما اضافه کند.

هیچ شاه کلیدی قفل دیجیتال را باز نمیکند

احتمالا تاکنون کلمه شاه کلید به گوشتان خورده باشد. .شاید فکر کند که شاه کلید وجود ندارد و فقط یک. اصلاح است. اما حقیقت این است که شاه. کلید نه تنها وجود دارد بلکه با کمک آن تقریبا ۹۰ درصد تمام قفل های.معمولی را میتوان باز کرد. البته منظور از شاه کلید یک سری کلیدهای. خاص هستند که توسط سارقان و افراد خرابکار ساخته میشوند و به گونه ای طراحی شده اند که قادر به باز کردن اغلب قفل ها هستند.. اما جالب است بدانید که شاه کلید قادر نیست حتی یک قفل هوشمند ساده و ابتدایی را باز کند. برای همین با خرید قفل هوشمند تقریبا هیچ سارقی حداقل از درب ها وارد خانه شما نمیشود.

ویژگی های منحصر به فرد قفل هوشمند

قفل هوشمند فراتر از یک وسیله خانگی هوشمند می باشد. قفل هوشمند لیست کاملی از ویژگی ها و قابلیت هایی را که هیچ قفل معمولی نمی تواند با آن هماهنگ باشد برای شما فراهم می آورد. در هنگام بررسی گزینه های قفل هوشمند باید حتما این نکته را در نظر داشته باشید که که فناوری به کار رفته در آن از نوع وای فای است یا بلوتوث. در صورتیکه یک قفل هوشمند با قابلیت بلوتوث را انتخاب کنید، از ویژگی های منحصر به فرد این قفل ها که همان کنترل از راه دور است، بی بهره خواهید ماند. بنابراین بهتر است یک قفل هوشمند با قابلیت وای فای و بلوتوث به صورت ترکیبی را انتخاب کنید تا از قابلیت های آن برخوردار شوید.نگرانی درباره قفل هوشمند

 • اتصال وای فای: به شما امکان می دهد تا زمان ورود به سیستم و خروج از آن را به صورت واقعی مشاهده کنید. با این ویژگی همواره می دانید چه کسی به خانه شما آمده و چه موقع منزلتان را ترک کرده است.
 • اتصال بلوتوث: با متصل شدن به بلوتوث تلفن همراه شما به محض نزدیک شدن به منزل شما را شناسایی کرده و درب برایتان باز می گردد.

لهوشمند درب

قفل‌های دیجیتال ، نسل جدیدی از قفل‌ها می‌باشند که قابلیت های امنیتی فراوانی به همراه دارند. این قفل‌ها با امکاناتی بی نظیر و ضرایب امنیتی بالا آسایش ، راحتی و امنیت را با زیبایی و نوآوری خاصی به همراه دارد.

قفل های دیجیتال دارای روش های متعددی جهت باز کردن درب میباشند که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. باز کردن درب با اثر انگشت
 2. باز کردن درب با رمز عبور
 3. باز کردن درب با کارت
 4. باز کردن درب از طریق قفل مکانیکی
 5. باز کردن درب از طریق اپلیکیشن موبایل (نسل قفل دیجیتال هوشمند)

برخی از ویژگی ها و مزایای قفل هوشمند برای درب خانه

در صورت اضافه کردن قفل دیجیتال به درب و یا استفاده از قفل هوشمند چه مزایایی به همراه دارد؟ یک قفل هوشمند خانه شما را ایمن تر و انعطاف پذیر می کند. وقتی درب باز می شود، به شما اطلاع داده شود ،می توانید به افراد بدون کلید اجازه دهید وارد خانه شوند و به طور کلی کنترل بیشتری بر افرادی که به خانه شما می آیند ، دارید. برای اطمینان و امنیت نهایی ، یکی از این بهترین قفل های هوشمند را با یک درگاه ویدیویی سازگار با هم ترکیب کنید و خواهید دید که چه کسی در آن است و در صورت تمایل می توانید درب ضد سرقت خانه را باز کنید تا وارد خانه شوند.

قیمت قفل هوشمند درب

عواملی مختلفی در تعیین قیمت این نوع قفل‌ها نقش دارند که عبارتند از:

 1. برند قفل دیجیتال
 2.  تعداد روش‌های دسترسی به قفل و روش‌های باز کردن درب
 3.  جنس بدنه و کیفیت ساخت قفل‌های دیجیتال
 4.  طراحی و ظاهر قفل دیجیتل هوشمند
 5.  سیستم‌های امنیتی قفل

در صورتی که هر یک از عواملی که ذکر شد،. کیفیت بالاتری داشته باشد، قاعدتاً قیمت قفل دیجیتال ضد سرقت نیز بیشتر خواهد بود.

نگرانی های رایج در مورد قفل هوشمند درب

هنگامی که امنیت خانه و خانواده شما به میان می آید، .طبیعی است که نگرانی هایی در مورد استفاده از یک .قفل هوشمند داشته باشید. در اینجا به برخی از نگرانی های رایج در مورد قفل های هوشمند اشاره می کنیم:

آیا یک هکر می تواند از اتصال وای فای مورد استفاده در قفل هوشمند برای دسترسی به منزل استفاده کند؟

اطمینان از راه‌اندازی سیستم وای فای شما با استفاده از بهترین روشهای امنیتی،. مهمترین نکته برای ایمن نگه داشتن کلیه وسایل خانگی هوشمند .متصل شده به وای فای در برابر هکرها و دستکاری الکترونیکی می باشد. از جمله اقدامات ضروری برای افزایش. امنیت وای فای، تعیین گذرواژه و استفاده .از رمز عبور پیچیده برای اتصال به وای فای است. قفل هوشمند از طریق همان تنظیمات وای فای که در رایانه ها، تلفن های هوشمند، تبلت ها و .سرویس پخش تلویزیون استفاده می کنید، به اینترنت دسترسی دارد. بنابراین تنظیم گزینه های امنیتی وای فای تا حد امکان ایمن ترین روش برای محافظت در برابر هکرها است.

اگر اتصال اینترنت یا برق قطع گردد، چگونه می توانم وارد خانه خود شوم؟

بسیاری از مدل های قفل هوشمند دارای درگاه کلید سنتی نیز هستند. که در صورت نیاز می توانید از آن به عنوان یک قفل استاندارد. استفاده کنید. علاوه بر این، استفاده از اتصال بلوتوث در قفل هوشمند در هنگام قطع برق و یا اینترنت بسیار کاربردی می باشد.

راه های اتصال به قفل هوشمند درب

برای کنترل و نظارت بر یک قفل هوشمند درب از راه دور ،. باید آن را به شبکه خانگی خود متصل کنید. .این کار را می توان در چند روش انجام داد.

.Zigbee ، Z-Wave و Bluetooth محبوب ترین رادیویی هستند که برای قفل های هوشمند ساخته شده اند ، زیرا به نیروی کمی نیاز دارند. .با این وجود ، همه آنها نیاز دارند که شما این قفل. را به نوع دیگری مانند ماژول August Connect یا یک مرکز خانگی هوشمند .مانند Samsung SmartThings یا Amazon Echo Plus وصل کنید.

.نسبتاً کمی از قفل های هوشمند Wi-Fi ساخته شده اند ، زیرا به انرژی زیادی نیاز دارد و باعث می شود که باتری بیشتری مصرف کنند و زودتر نیاز به تعویض باتری دارند.

جهت مشاهده قیمت قفل هوشمند درب ضد سرقت کلیک کنید

 

دستگیره هوشمند چیست و چه کاربردی دارد؟

کاربردهای قفل دیجیتال در مکان های مختلف چیست ؟

قفل دیجیتال چیست؟ همه چیز درباره ی قفل دیجیتال

قفل هوشمند چیست؟

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!