4 ترند ویژه جهت طراحی آشپزخانه در سال ۲۰۲۰

4 ترند ویژه جهت طراحی آشپزخانه در سال ۲۰۲۰


در دهه های پیشین، آشپزخانه در قسمت پشتی خانه قرار داشت.. مکانی بود که وعده های غذایی در آن آماده می شد. و ظروف کثیف شسته می شد.. اما حالا به سرعت به سمت سال 2020 بروید وببینید که آشپزخانه نقش بسیار. متفاوتی دارد. امروزه آشپزخانه محل کانونی منزل است، .مکانی که همه افراد را در ابتدای روز یا بعد از یک روز طولانی دور هم جمع می کند. حالا در عوض، آشپزخانه. با تمام زیبایی و گرما در مرکز خانه قرار دارد.

طراحی آشپزخانه
آشپزخانه ها طی چند دهه بسیار تغییر کرده اند و برنامه ریزی برای بازسازی.آشپزخانه بسیار مهم است. پیشرفت های فناوری و تغییرات اجتماعی در ظهور آشپزخانه های مدرن نقش بسزایی داشته است. تمرکز بسیار زیادی در مورد مفهوم خانه های باز وجود دارد. که در اطراف آشپزخانه می چرخند تا همه بتوانند در کنار هم باشند.. مانند هر ترند طراحی مدرنی، سبک های تمیز و ساده برای صاحبان خانه ها تبدیل به سبکی .مورد علاقه گردیده به علاوه ی نور طبیعی که تبدیل. به یکی از عناصر اصلی ظاهر. کلی و عملکرد آشپزخانه شده است.

1. رنگ کابینت ها: رنگ‌های تیره بالاخره اینجا هستند و سفید در حال رفتن است!

اگرچه کابینت های سفید یک ظاهر کلاسیک دارد که تقریباً در هر نوع سبک. آشپزخانه قابل استفاده است، اما میبینیم که آنها به آرامی در حال .رفتن هستند!. ما انتظار داریم که رنگ سفید در طول سال 2020 روند نزولی پیدا کند. برای تغییر دادن آشپزخانه ای که. کلا سفید رنگ است، انتظار می رود جزایر موجود در انواع رنگ های. مختلف به کار برده شوند و یا از رنگ چوب استفاده شود. .ترکیب کردن ملزومات و تاکیدات. مورد نیاز و رنگ‌های مختلف دیگر می تواند جذابیت بیشتری ایجاد کند.

این رنگ ها در سایه های آبی و سبز بیشترین محبوبیت را دارند.. علاوه بر این سایه های رنگی. موجود خنثی موجود در طبیعت، یک پالت رنگ دیگری است که راه خود را به داخل آشپزخانه باز کرده است – تن تیره رنگ جواهرها: سیاه، آبی ملوانی،. سبز زمردی و حتی آلویی. این مسئله شما را شگفت زده می کند. که کابینت های آشپزخانه تیره چقدر می توانند در فضای داخلی آشپزخانه موثر بوده و با ایجاد نمای چشمگیر و مجلل. خود فضای آشپزخانه را بهبود بخشند.
کابینت های آشپزخانه تاریک ظرافت کامل و فضایی لوکس و بسیار غنی. را به نمایش می گذارند. که گزینه های دیگر اینگونه نیست.. آنها آشپزخانه را در یک ذات دراماتیک ظریف قرار می دهند. با این حال، باید مراقب باشید که فضای اتاق را تحت الشعاع قرار ندهد. و باعث می شود تا از همیشه تاریک تر شود. اما صاحبان خانه ها بیشتر و بیشتر این جسارت را پیدا می کنند تا از رنگ های کابینت تیره در سال 2020 استفاده کنند.

2. آشپزخانه های هوشمند طراحی آشپزخانه

امروزه فناوری با تمام توان وارد آشپزخانه شده است و نه فقط در قالب وسایل. و لوازم خانگی فانتزی، می توانید یک آشپزخانه با فناوری یکپارچه. در هر عملکرد وهر دستگاهی از شیر آب گرفته تا یخچال و روشنایی داشته باشید. این همان چیزی است که ما آنرا یک. آشپزخانه هوشمند می نامیم.

Houseace ، به ما گفت كه “آشپزخانه های هوشمند یک جنبه در حال .تحول در طراحی هستند.. در حقیقت، امروزه بسیاری از آشپزخانه ها. از کف تا بالا به شکل هوشمند ساخته شده اند. برای آشپزخانه های قدیمی، سنسورها.، ابزارهای هوشمند و سایر .دستگاه ها می توانند برای راحتی صاحب خانه اضافه شوند. ”
“آشپزخانه های هوشمند یک جنبه در حال تحول. در طراحی هستند. در حقیقت، امروزه بسیاری از آشپزخانه ها از کف تا بالا .به شکل هوشمند ساخته شده اند. برای آشپزخانه های قدیمی، سنسورها، ابزارهای هوشمند و سایر دستگاه ها می توانند برای راحتی. صاحب خانه اضافه شوند. “

موارد قابل اضافه کردن آسان می توانند شیرآلات آشپزخانه. مجهز به حرکات هستند. که می توانند وجود. دستها را در زیر حس کنند و .به صورت خودکار فعال می شوند و یا دارای ویژگی لمسی هستند یخچال و فریزرهایی وجود دارند که می توانند هنگام کمبود وسایل مواد غذایی خود به شما. هشدار دهند، و یا یک دستگاه قهوه سازقابل برنامه ریزی وجود دارد که هنگام بیدار شدن شما قهوه خود را آماده می‌کند. ابزارهایی نیز وجود دارد که تخم مرغ های شما را کنترل می کند و به شما می گوید کدام یک تقریباً بد هستند. به روز رسانی سیستم روشنایی خود را فراموش نکنید – به شما امکان می دهد تمام چراغ ها را ازطریق تبلت و یا تلفن همراه خود کنترل کنید.
آشپزخانه های مجهز به فن آوری یکپارچه با تجربه ای که صاحبان خانه با استفاده از فن آوری های جدید آن پیدا می کنند محبوب تر می شوند. این یکی از بزرگترین ترندهای سال 2020 است.

3. کفپوش چوبی هنوز هم ستاره درخشان است اما کاشی و سرامیک روی پاشنه آن قرار دارد

وقتی صحبت از کفپوش آشپزخانه است کفپوش های چوبی، بسیار محبوب است. اما دومین. گزینه محبوب، کفپوش سرامیکی، قرار است توجه بیشتری را جلب کند. به لطف فناوری، کفپوش های سرامیکی اکنون در طیف گسترده ای از طرح ها و سبک ها و اندازه ها قرار می گیرند.
به عنوان مثال، می توانید کاشی های سرامیکی تهیه کنید که دقیقاً مانند کفپوش های چوبی است. بنابراین اگر می خواهید ظاهر. چوب سخت را حفظ کنید اما می خواهید ماده ای که نگهداری آن ساده تر است داشته باشید، استفاده از سرامیک را در نظر. بگیرید. علاوه بر چوب، کاشی های. سرامیکی می توانند به گونه ای طراحی شوند که به طیف وسیعی از مواد دیگر از جمله سنگ طبیعی شبیه باشد. حتی بافت سطح نیز برای تقلید .از این مواد تغییر یافته است.
از نظر اندازه، دیگر لازم نیست بر اساس اندازه های سنتی پیش بروید. به نظر می رسد. که آسمان با کاشی های متنوع و بزرگتر محدود شده است. می توانید کاشی های یک تخته ای را که شبیه تخته های وسیع چوب سخت است که یک بار روی زمین .گذاشته شده است، دریافت کنید. یا برای ایجاد یک آشپزخانه با الگوی منحصر به فرد می توانید کاشی های برش سفارشی تهیه کنید. طراحی آشپزخانه

4. ترندهای زیبا تزیینات پشتی (کاشی) طراحی آشپزخانه

تزیینات پشتی می تواند بخشی جالب برای تزئین خانه باشد. با این حال، به نظر .می رسد. که این کاشی های پشتی. در آشپزخانه ها .همیشه ترند و. سبک های جدیدی در دکوراسیون داخلی اشپزخانه دارند. با این همه تغییر مداوم، چه کسی می تواند ادامه دهد؟

ما برای راهنمایی در اینجا قرار داریم:

اول از همه، کاشی های مدل مترو از رده خارج می شوند! خوب ممکن است به طور کامل خارج نشود، اما اگر صاحبان خانه این. روزها از آنها استفاده می کنند، از سایز بزرگتر آنها استفاده می کنند. مردم به سمت صفحات بزرگتر کاشی و کاشی با بافت یا الگوهای مختلف در حرکت هستند. انتخاب های رنگ در اینجا بی پایان است. این فقط به رنگ‌های دیگری که در آشپزخانه خود انتخاب می کنید و البته سلیقه شخصی نیز بستگی دارد. اکنون رنگ های پر. رنگ بسیار مرسوم است و به شما. امکان می دهد تا با طراحی خود خلاقیت بیشتری داشته باشید. الگوهای خنثی با بافت طبیعی گزینه دیگری برای افرادی است که به دنبال یک ظاهر کلاسیک هستند.
یکی دیگر از تغییرات بزرگ که در کاشی های بتنی شاهد آن هستیم،.اندازه. آنها و قسمت دیواره.ای است که در آن پوشانده شده است. صفحات بزرگ در. حال تصرف هستند. این صفحات می توانند از سنگ مرمر، کوارتز، چوب، مس، استیل ضدزنگ.، شیشه و….. باشند. لیست برای همیشه ادامه دارد! با توجه به پوشش دیوار، ازپشت پرده ها به سمت سقف بالا ادامه دارند. با وجود کابینت های بالایی در خارج از خانه، صاحبان .خانه .فضای بیشتری برای دیوار دارند. هنگامی که صحبت از تزئین این فضا داخلی می شود، کاشی های پشتی یک انتخاب محبوب است.

فروشگاه رایکا هوم

فروشگاه رایکا هوم عرضه کننده بهترین برند قفل هوشمند ، دستگیره دیجیتال ، کلید و پریز لمسی ، تجهیزات هتلی ، اکسس کنترل تردد ، گاو صندوق و سیف باکس هتلی و … می باشد . این مجموعه محصولات خود را از برندهای معتبر و روز دنیا با نام های سامسونگ ، میلره ، فیلیپس ، ای لاک ، کاداس ، یوکا ، فیلتا ، رایکالاک و بوش انتخاب و به مشتریان محترم عرضه نموده است . فروش محصول به صورت آنلاین و حضوری انجام شده و ارسال به سرتاسر کشور امکان پذیر است . کافیست با مجموعه رایکا هوم تماس بگیرید تا به دنیای پیشرفته تجهیزات امنیتی هوشمند وارد شوید .

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!