قیمت قفل هوشمند درب

برای خرید هر کالایی در ابتدا به بررسی قیمت آن کالا میپردازیم، این موضوع در مورد قفل های الکترونیکی هوشمند هم صادق است، به همین دلیل در ادامه فاکتورهای مهم برای تعیین قیمت این قفل هوشمند را بررسی میکنیم. در انتها نیز به چند نکته که حین خرید قفل باید رعایت کنید، اشاره خواهیم کرد.

قیمت قفل هوشمند درب

قفل هوشمند نه تنها به تفاوت بین قفل های مکانیکی سنتی اشاره دارد، بلکه همچنین بر اساس ساختار قفل سنتی، همراه با فناوری بیومتریک، از سطح بالاتری از فناوری برخوردار است.  قفل هوشمند قفلی است که از لحاظ شناسایی کاربر، امنیت و مدیریت آن هوشمندتر است و یک جزء اجرایی در سیستم که، کنترل دسترسی را قفل می کند. متفاوت از قفل های مکانیکی سنتی، ساختار قفل هوشمند دیجیتال ، قفل های پیچیده تری با ایمنی، راحتی و فناوری پیشرفته هستند. استفاده از کلیدهای غیر مکانیکی به عنوان یک فناوری جدید برای شناسه کاربر، مانند: قفل اثر انگشت، کنترل دسترسی عنبیه (نوع بیومتریک، امنیت بالا، کارت مغناطیسی، کارت RF  .

عوامل تاثیر گذار بر قیمت قفل هوشمند دیجیتال

عواملی مختلفی در تعیین قیمت این نوع قفل‌ها نقش دارند که عبارتند از:

 • برند قفل دیجیتال
 •  تعداد روش‌های دسترسی به قفل و روش‌های باز کردن درب
 •  جنس بدنه و کیفیت ساخت قفل‌های دیجیتال
 •  طراحی و ظاهر قفل دیجیتل هوشمند
 •  سیستم‌های امنیتی قفل
 • طراحی ظاهری قفل
 • امکان اتصال به هاب هوشمند
 • کشور سازنده قفل
 • جنس بدنه و کیفیت ساخت محصول
 • سیستم های امنیتی به کار رفته در ساخت قفل
 • تعداد روش های دسترسی به قفل و روش های باز کردن درب
 • طرز کار قفل هوشمند

در صورتی که هر یک از عواملی که ذکر شد،. کیفیت بالاتری داشته باشد، قاعدتاً قیمت قفل دیجیتال نیز بیشتر خواهد بود.

نحوه خرید قفل دیجیتال هوشمند

درباره قفل دیجیتال هوشمند باید گفت که در حال حاضر این قفل ها به طور گسترده ای در دسترس هستند و می توان از آنها برای جایگزینی قفل های مکانیکی سنتی استفاده کرد. در اینجا ما نحوه خرید بهترین قفل دیجیتال برای خانه شما را توضیح خواهیم داد تا بتوانید قفل مناسب را انتخاب کرده و آنچه را که می خواهید خریداری کنید.

خرید قفل دیجیتال هوشمند مناسب

نکته هایی را که باید در نظر بگیرید:
هنگام خرید قفل دیجیتال برای تکمیل بخش های مختلف یک خانه هوشمند، موارد بسیاری باید در نظر بگیرید. اگر تازه وارد دنیای قفل های هوشمند شده اید، نکات زیادی وجود دارد، بنابراین بهتر است در هنگام خرید قفل دیجیتال هوشمند برای درب خود، آماده باشید و متوجه اینکه چه چیزهایی را باید در مورد آنها بدانید.

ابعاد را بررسی کنید

اگرچه قفل های دیجیتال هوشمند تقریباً جهانی طراحی شده اند،اما همه درها با این طراحی مطابقت ندارند. بنابراین اغلب برخی از آنها با روشی کمی غیر استاندارد طراحی شده اند. تمام ابعاد را با دقت، در داخل و خارج بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که قفل هوشمند دیجیتال متناسب با درب شما باشد.

صفحه کلید یا اثر انگشت

چندین روش وجود دارد که می توان یک قفل دیجیتال را کنترل کرد. صفحه کلید و اثرانگشت رایج ترین هستند. صفحه کلید نیاز دارد که شما یک شماره یا کد را به خاطر بسپارید، در حالی که با استفاده از یک تلفن هوشمند می توانید قفل را از راه دور کنترل کنید. آیا می خواهید دوستان، خویشاوندان یا همسایگان هنگام دور بودن از خانه مراقب خانه باشند یا یک دوست ممکن است برای ماندن به خانه بیاید. ممکن است آنها نتوانند برنامه را روی گوشی خود بارگیری کنند تا بتوانند وارد شوند و غیره. به این جنبه های عملی برای خرید قفل دیجیتال هوشمند باید فکر کرد.

 

قفل هوشمند چیست؟ مزایا،ویژگی ها و عملکرد

دستگیره هوشمند چیست و چه کاربردی دارد؟

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *