آیا بازسازی منزل کاری به صرفه است

آیا بازسازی منزل کاری به صرفه است


آیا بازسازی منزل کاری به صرفه است؟

آیا قصد بازسازی منزل خود را دارید؟ شما باید در این مورد بیشتر و دقیق تر فکر کنید. اگر به طور مکرر طراحی های داخلی و خارجی منزل را تماشا می کنید و وبلاگ ها و سایت های بازسازی منزل بسیاری را دنبال می کنید، ممکن است به این فکر کنید که خانه شما نیز نیاز به بازسازی داشته باشد. حتی ممکن است همسایگان شما اخیراً بازسازی منزل خود را به پایان رسانده و شما را دعوت به تماشای آن کنند و با معرفی پیمانکار خود به شما، بذر فکر بازسازی منزل را در ذهن شما کاشته باشند.

اما بازسازی منزل برای همه خانه ها یا حداقل برای هر خانه ای امکان پذیر نیست. پیش از آنکه شروع به انجام تغییرات خودسرانه در منزل خود کنید، بهتر است خوب در مورد تاثیر این تغییرات کوچک در خانه خود فکر کنید. شاید کار خانه شما از تغییر رنگ اتاق نشیمن و … گذشته باشد و نیاز به برخی تغییرات بزرگ داشته باشد.

آیا بازسازی منزل احتمال فروش خانه با قیمت بالا را دارد؟

ممکن است شما خانه خود به قیمت 200 میلیون خریده باشید و 50 میلیون هزینه را صرف بازسازی آن کرده باشید. اگر این خانه با قیمت 250 میلیون به فروش برسد، قطعاً شما نتیجه بازسازی منزل را شکست خواهید دید. چرا که هیچ سودی نداشته و تنها زمان شما را بیشتر تلف کرده است. اما همیشه چنین نیست و برای گرفتن یک نتیجه مساعد شما باید با یک پیمانکار و یا مهندس مشورت کنید تا نتیجه مطلوبی بگیرید.

در یک منزل فروشی، فاکتورهای زیادی وجود دارند که بر اساس آنها نمی توان مشخص کرد که هر کدام در قیمت فروش چه سهمی دارند. عوامل غیر مرتبط با بازسازی ممکن است تأثیر بیشتری بر قیمت یک خانه داشته باشند، از جمله وضعیت اقتصادی ، نرخ وام و سایر موارد. برخی از موارد بازسازی منزل ارزش ملک را بالا می برند که از میان آنها می توان به ترمیم آشپزخانه ، حذف اضافات، تغییر حمام اشاره کرد.

سایر موارد بازسازی ارزش کمتری پس از فروش به صاحب ملک برمی گردانند. ارزش فروش پروژه های بازسازی منزل را بررسی کنید و واقعیت را بپذیرید.

ارزش ملک همیشه پس از بازسازی منزل افزایش می یابد

پیمانکاری را پیدا کنید که بتواند به موقع و با بودجه مناسب یک بازسازی خوب را به شما تحویل دهد و او تا آخر کار را با هدف بالا رفتن ارزش ملک برای شما تضمین کند. واقع بین که باشید، متوجه خواهید شد که پروژه های بازسازی در مقیاس بزرگ همراه با تغییرات در حین کار و سفارشات جدید هستند که هزینه را افزایش می دهند و تاریخ پایان و تحویل کار را عقب می اندازند. بازسازی های کوچک یک روش منحصر به فرد برای افزایش رو به بالا ارزش ملک است. این بدان معنا است که شما به جای تغییرات بزرگ می توانید به برخی تغییرات کوچک اکتفا کنید.

 

برخی از پروژه های بازسازی منزل دشوار و پر هزینه هستند

شما ممکن است بازسازی های بسیاری را در وبلاگ ها و سایت های مختلف دیده باشید و علاقه بسیاری به انجام آنها داشته باشید. شاید انجام این کار به صورت شخصی و خودسرانه هزینه بیشتری را در بر داشته باشد اما سپردن کار به کاردان امری است که می تواند در صرفه جویی در هزینه ها برای شما مناسب تر باشد. کارهایی از قبیل نقاشی داخلی، نصب کف شناور، تعویض پریزهای برق یا ساخت وسایل کوچک مانند نیمکت یا قفسه کارهایی جزیی هستند که نیاز به تخصص زیادی ندارد و شما تنها با بکارگیری افراد می توانید آنها را پیاده سازی کنید.

در عین حال بعضی از پروژه ها مرتب و تعریف شده اند. به عنوان مثال وقتی یک پروژه توسط خودتان شروع می شود، هزینه های زیادی پیدا می کند. در چنین شرایطی بهتر است پیش از آنکه هزینه خود را بیشتر صرف کنید، پروژه را به یک پیمانکار بسپارید. برای جلوگیری از چنین مشکلاتی، بهتر است پروژه ها را از ابتدا با استخدام یک حرفه ای مدیریت کنید.

 

شما ممکن است گرفتار کلاهبرداری در بازسازی خانه شوید

افراد شایسته برای بازسازی منزل بسیار هستند، با این حال کلاهبرداران بازسازی خانه نیز وجود دارند. هرگز فریب یک پرداخت بزرگ را نخورید چرا که این دقیقاً به دلیل سودجویی پیمانکاران بی پروا از صاحبان خانه ها می باشد. برای کاهش احتمال کلاهبرداری پیمانکاران کاملاً پیش از شروع کار در مورد آنها تحقیق کنید. مطمئن شوید که به دنبال پیمانکار هستید و نه کلاهبردار.

فروشگاه رایکا هوم

فروشگاه رایکا هوم عرضه کننده بهترین برند قفل هوشمند، دستگیره دیجیتال، کلید و پریز لمسی، تجهیزات هتلی، اکسس کنترل تردد، گاو صندوق و سیف باکس هتلی و… می باشد. این مجموعه محصولات خود را از برندهای معتبر و روز دنیا با نام های سامسونگ، میلره، فیلیپس، ای لاک، کاداس، یوکا، فیلتا، رایکالاک و بوش انتخاب و به مشتریان محترم عرضه نموده است، فروش محصول به صورت آنلاین و حضوری انجام شده و ارسال به سرتاسر کشور امکان پذیر است. کافی است با مجموعه رایکا هوم تماس بگیرید تا به دنیای پیشرفته تجهیزات امنیتی هوشمند وارد شوید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!