انواع جاکفشی های جدید

انواع جاکفشی های جدید


انواع جاکفشی های جدید

بدون شک نیاز به انواع جاکفشی های جدید در هر مکانی برای سازماندهی کفش ها لازم است. ورودی ها از مهمترین بخش های دکوراسیون اتاق میباشد زیرا اولین مکانی است که هر کسی هنگام ورود به اتاق هتل آن را مشاهده میکند. ، بنابراین اهمیت زیبا بودن، تمیز بودن و مدرن بودن آن دو چندان خواهد بود چرا که معرف سلیقه شما در دکوراسیون داخلی منزلتان است. .به سبک دکوراسیون موجود توجه کنید و برای طراحی زیبایی فضایتان بهتر است به نکات زیر توجه نمایید..

اهمیت جا کفشی در دکوراسیون داخلی

در گذشته‌های نه چندان دور جاکفشی‌ها را بیرون. از درب منزل قرار می‌دادند و اهمیتی نداشت که جنس و ظاهر آن .چگونه باشد، .اما امروزه زندگی در خانه‌های آپارتمانی و قوانین مخصوص این سبک از زندگی سبب شده است تا جاکفشی ها به داخل منازل راه پیدا .کنند، به این ترتیب .زیبایی ظاهری و یا کم‌جا بودن و امکان تعبیه جاکفشی با نصب به دیوار یا همان جاکفشی دیواری، از جمله مواردی است که برای خرید .جا کفشی کوچک .اهمیت پیدا کرده است، نباید فراموش کرد که اولین کالایی که از منزل شما در معرض دید میهمان قرار می‌گیرد همین جاکفشی است....

جنس جاکفشی؛.

جا کفشی از جنس‌های مختلفی تهیه .می‌شوند، این .جنس‌ها شامل چوب، ام‌دی‌اف، های‌گلاس و در مدل‌های .قدیمی‌تر فلزی .و .حتی پلاستیکی می‌شود. قیمت جاکفشی‌ها نیز با توجه به متریال و ابزار به کاررفته در آن  و همچنین مدل و کاربردهای جانبی که دارد متفاوت است.

انواع جاکفشی  های جدید:

1-جاکفشی نیمکت دار :

همیشه این .مشکل وجود دارد که در هنگام پوشیدن و یا در آوردن کفشها به صورت ایستاده باعث ایجاد چهره بد در شخصیت .افراد و ایجاد نا تعادلی میشود و در کل با نشستن به روی سطحی همانند صندلی و نیمکت این عمل به سهولت انجام می پذیرد و افراد رضایت .بیشتری خواهند داشت.این مشکل را.میتوان با قراردادن یک نیمکت و یا صندلی در کنار جاکفشی حل نمود ولی ممکن .است چهره زیبایی به دکوراسیون .شما نبخشد و یا فضای مورد نیاز برای قرار دادن هم نیمکت و هم جا کفشی وجود نداشته باشد. این مشکل با طراحی مدرن جاکفشی های نیمکت دار .حل شده است.

.ترکیب جاکفشی و نیمکت با هم ،یعنی با یک تیر دو نشان بزنید. امروزه در آپارتمانها به دلیل کمبود فضا ,جاکفشی های نیمکت دار جز پر طرفدارترین .جا کفشی ها میباشد که علاوه بر اینکه به شما این امکان را میدهد .که شما کفش های خود را درون آن قرار دهید ، میتوانید به عنوان نیمکت نیز از آن استفاده نمایید.

جاکفشی های نیمکت دار در انواع طرح ها و سبک ها ساخته میشوند.سبک و طرح جاکفشی نیمکت .دار را .طبق فضای موجود در راهرو و یا .ورودی منزل خود انتخاب کنید. برخی افراد جاکفشی را در داخل راهرو آپارتمان و برخی دیگر آن را در منزل میگذارند

2- جاکفشی های جدید مدل های کلاسیک:

این جاکفشی ها عمدتا  دارای دو درب و یا شاید دارای یک کشو میباشند و دارای طبقاتی که کفشها .درون .این .طبقات قرار میگیرند و دارای ظاهری ساده و کاملا شیک بوده و تمام کفشها و یا لوازم مربوطه همه داخل جاکفشی .قرار میگیرد و وقتی دربها بسته باشد یک کمد .شیک و ساده نمایان است .که در اکثر خانه ها از این مدل استفاده میشود و همیشه .در ذهن افراد به عنوان .جاکفشی این مدل تدایی میشود که این .مدل .ساده نیز میتواند به سبک های بسیار زیبا و با طراحی های .مدرن و با قیمت های مناسب و ارزان ساخته شود که .شما میتواانید این مدل ها را از ما بخواهید.

3- جاکفشی آینه دار:

این نوع جاکفشی میتواند از انواع جاکفشی ها .باشد .که در کنار این .جاکفشی معمولا یک آینه طراحی .میشود و شما میتوانید .در ورودی منزل در هنگام خروج از خانه یه نیم نگاهی هم به تیپ و ظاهرتان بیاندازید و با ظاهری مناسبتر از منزل خارج شوید.

4- جاکفشی درب داشبردی:

این جاکفشی دارای طراحی جدید و دربهایی هستند که همانند درب داشبرد های خودرو از قسمت .بالا به .سمت پایین .باز میشوند که معمولا دارای دو سبک هستند که در نوع اول دارای درب جکدار بوده و در قسمت داخل دارای طبقاتی که کفشها به صورت افقی در داخل این جاکفشی قرار میگیرند و در نوع دوم باز هم درب از بالا به سمت پایین باز میشود ولی با این تفاوت .که کفشها به صورت عمودی در .داخل این جاکفشی ها .قرار میگیرند و معمولا این مدل جاکفشی از نظر ابعاد عمق کمتری نسب به مدل اول دارد ولی به .دلیل اینکه دارای ابزار یراق از جنس پلاستیک .میباشد توصیه نمیشود و بهتر است همان مدل های درب داشبردی جکدار استفاده شود.که تمام مدلها میتواند با درب جکدار ساخته شود و فقط با این .تفاوت که عمق جاکفشی از 25  به 35 سانتیمتر تغییر مینماید.

5- جاکفشی جالباسی دار:

این جاکفشی ها دارای طراحی های متفاوت و همچنین دارای فضایی برای قرارگیری کفشها و .همچنین فضایی برای قرارگیری لباسهای دم دستی مثل کت و ژاکت و دیگر لوازم مربوطه میباشد که عمدتا دارای آینه های قدی بوده و فضای بیشتری را نسب به مدل های دیگر از نظر ارتفاع .اشغال میکند.

6-جاکفشی کنسولی:

جا کفشی کنسولی معروف به کنسول جاکفشی نوعی از جاکفشی است که با زیبایی. و مینیمالی تمام منزل شما را آذین میبخشد. .شما میتوانید روی این جاکفشی گلدان، کتاب، آینه، دکوری و انواع لوازم تزئینی خود را قرار دهید و  به عنوان یک کنسول از آن استفاده کنید.

7- جاکفشی چند تکه:

چقدر خوب میشد اگر یک جا کفشی چند تکه داشتید تا هر زمانی که میخواستید، با تغییر چیدمان. آنها، از حالت یکنواخت و همیشگی آن را خارج میکردید. اما باید این را بدانید که این نوع از جاکفشی ها به تازگی وارد بازار شده اند و آرزویتان بر آورده شده است. جاکفشی های .چند تکه به صورت پازلی کنار یکدیگر قرار میگیرند و به راحتی با جابجایی آنها میتوانید حالت یکنواخت جاکفشی خود را تغییر دهید.

8-جاکفشی فانتزی:

مدلهای فانتزی جاکفشی .مدلهای جذابی هستند که طرح های مختلفی دارند و با دیدن آنها در .نگاه اول شاید .باورتان نشود که این یک .جا کفشیست.

9- جاکفشی ایستاده:

مدل جا کفشی ایستاده دارای .تعداد زیادی طبقه میباشد و مزیت .آن علاوه بر داشتن .طبقات زیاد، کم جا بودن و .عمودی بودن آن است. این جاکفشی به درد بخورترین نوع جاکفشی برای آپارتمان های کوچک است. بعضی از مدل های جاکفشی ایستاده، دارای رخت آویز و آینه هم هستند.

10-جاکفشی مدرن با جعبه های چوبی:

جعبه های چوبی یکی دیگر از لوازم و وسایل پر کاربرد برای نظم دهی است، که می توانید برای نظم دهی به .انواع کفش هایتان از آن استفاده کنید. به تصویر بالا نگاه کنید این جاکفشی مدرن را می توانید بدون یک ریال هزینه با جعبه های میوه برای خودتان بسازید و علاوه بر نظم دهی به کفش هایتان، ورودی منزل تان را با آن دکور کنید!

11-جاکفشی مدرن و فلزی:

با نصب  قفسه های فلزی مشبک به یکدیگر به عنوان .یکی از کارآمدترین ابزار نظم .دهی مورد استفاده .قرار می گیرد. و .با کمک آن ها به کفش های مهمانی تان نظم خشید.

در ادامه انواع جاکفشی های جدید که در سال 2020 تولید و روانه بازار شدند. اشاره می کنیم:

-مدل جاکفشی چوبی دیواری .مناسب خانه های کوچک

-جاکفشی مدرن کشودار ۲۰۲۰ با روکش پارچه ای

-جاکفشی پله ایی ( مدل پلکانی ) با طراحی جدید ۲۰۲۰

-مدل جا کفشی تاشو بسیار کمجای دیواری

-مدل جاکفشی روی دیوار چهار تیکه

فروشگاه رایکا هوم

فروشگاه رایکا هوم عرضه کننده بهترین برند قفل هوشمند ، دستگیره دیجیتال ، کلید و پریز لمسی ، تجهیزات هتلی ، اکسس کنترل تردد ، گاو صندوق و سیف باکس هتلی و … می باشد . این مجموعه محصولات خود را از برندهای معتبر و روز دنیا با نام های سامسونگ ، میلره ، فیلیپس ، ای لاک ، کاداس ، یوکا ، فیلتا ، رایکالاک و بوش انتخاب و به مشتریان محترم عرضه نموده است . فروش محصول به صورت آنلاین و حضوری انجام شده و ارسال به سرتاسر کشور امکان پذیر است . کافیست با مجموعه رایکا هوم تماس بگیرید تا به دنیای پیشرفته تجهیزات امنیتی هوشمند وارد شوید .

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!