آشنایی با سیستم های امنیتی سامسونگ

موضوع این مطلب ما به سیستم های امنیتی سامسونگ اختصاص یافته است. در واقع امنیت یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که افراد در زمان خرید محصولات الکترونیکی و دیجیتالی و برقی بسیار به آن توجه دارند. از آنجایی که این تجهیزات و محصولات گران قیمت می باشند لذا این وسایل و تجهیزات برای مردم بسیار مهم هستند حاضر هستند به هر قیمتی که شده از آن محافظت کنند. این مساله سبب شد که کمپانی های تولیدکننده این محصولات به بحث امنیت توجه خاصی داشته باشند.

در بین این کمپانی ها کمپانی سامسونگ یکی از برجسته ترین کمپانی هایی است که به امنیت تجهیزات تولید شده خود بسیار اهمیت می دهد و هر ساله به روزترین سیستم ها را جهت امنیت را ارائه می دهد. در واقع امنیت از مهم ترین و حیاتی ترین ماهیت های سامسونگ است. لذا این کمپانی با ارائه مطمئن ترین و قوی ترین سیستم امنیتی کمک کرده تا در دنیایی که پر از رخنه ها و تهدیدهای امنیتی است حریم خصوصی تجهیزات این کمپانی حفظ شود.

ما در این مطلب در مورد سیستم های امنیتی سامسونگ برای سه محصول گوشی موبایل سامسونگ و دوربین مدار بسته و دستگیره دیجیتال صحبت می کنیم.

آشنایی با سیستم های امنیتی سامسونگ

سیستم های امنیتی سامسونگ و دستگیره دیجیتال امنیتی

 

یکی از امن ترین محصولات شرکت سامسونگ، دستگیره دیجیتال امنیتی سامسونگ است که سبب حفظ حریم خصوصی می شود. لذا با استفاده از این سیستم و نصب این ابزار و فعال کردن این سیستم از داخل اجازه دسترسی به هیچ کسی داده نمی شود حتی اگر شخص دارای مجوز دسترسی باشد. این یکی از سیستم های امنیتی سامسونگ است که در دستگیره های دیجیتال این شرکت به کار رفته است و سبب شده که این وسیله با این ویژگی بسیار مناسب اتاق های خواب و اتاق های مدیریت باشد. لذا افرادی که نیاز به آرامش ذهنی و حریم خصوصی در اتاق خود هستند این محصول را انتخاب می کنند.

همچنین این محصولات دارای سیستم های امنیتی خارجی هستند که با فعال کردن این سیستم سبب می شود در صورت باز کردن درب از داخل آلارم هشدار دهنده را به صدا درآورد. این سیستم به منظور حفاظت از افراد داخل منزل است. از دیگر مزایای این محصول می توان به کنترل از راه دور با موبایل، رمزهای امنیتی، قفل کودک، آلارم هشدار سرقت، سیستم ضد شوک، سیستم اعلان حریق، قفل اتوماتیک و ورودی دوبل رمز و کارت یا رمز و اثر انگشت اشاره کرد.

 

آشنایی با سیستم های امنیتی سامسونگ

 

سیستم های امنیتی سامسونگ در دوربین های مدار بسته

 

از دیگر محصولات شرکت سامسونگ که امنیت فوق العاده ای برای افراد ایجاد کرده است دوربین های مدار بسته این شرکت است. در واقع این کمپانی یکی از شناخته ترین شرکت هایی است که مشغول به تولید دوربین های مداربسته هستند. این شرکت جایگاه بسیار ویژه ای در حوزه سیستم های امنیتی و دوربین مداربسته در دنیا دارد و از جمله محصولات این شرکت در این زمینه دوربین های آنالوگ و شبکه و تجهیزات جانبی این محصول و نرم افزارهای مربوط به همین محصول است.

 تلفن همراه سامسونگ و امنیت

یکی دیگر از تجهیزاتی که امروزه به وفور در دسترس مردم است گوشی تلفن همراه سامسونگ است. از آنجایی که این وسیله یکی از خصوصی ترین و شخصی ترین وسیله هر فردی بشمار می رود و تقریبا تمام حریم خصوصی افراد در این وسیله نهفته است لذا امنیت داشتن این وسیله از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و این مساله سبب شد که شرکت سامسونگ برای امن تر کردن این وسیله یکی از قوی ترین سیستم های امنیتی خود را ارائه دهد.

 

یکی از جدیدترین متد امنیت که برای گوشی تلفن همراه سامسونگ ارائه شده است سیستم امنیتی Knox 2.7 است. این سیستم دارای ویژگی های جدید و منحصربه فردی برای امن تر ساختن محتویات تلفن همراه است. لذا با نصب این سیستم گوشی شما دارای ویژگی های جدیدی برای امنیت می شود چرا که با این کار امنیت فایل های شخصی و کاری شما مجهز می شود.

 

آشنایی با سیستم های امنیتی سامسونگ

 

از ویژگی های جدیدی که با نصب این سیستم امنیتی می توانید در گوشی خود داشته باشید این است که سیستم عامل و گوشی شما در برابر حملات مخرب و احتمالی حفظ می شود. همچنین این سیستم باعث ارتقای قدرت عملکرد اسکنر عنبیه گوشی ها شده که باعث ایجاد امنیتی نوین در این حوزه شود. این ویژگی از سنسور اثر انگشت امنیت بیشتری دارد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!