قفل الکترونیکی درب منزل فروشگاه رایکا هوم

قفل الکترونیکی درب منزل فروشگاه رایکا هوم


در مورد قفل الکترونیکی درب منزل چه می دانید ؟

آیا تا به حال فکر کرده‌ اید که زندگی در دنیایی که در آن هرگز نگران گم‌ شدن کلید خانه خود نباشید؛ چگونه خواهد بود ؟ قفل الکترونیکی درب منزل برای ما که کمی فراموش‌ کار هستیم ؛ رؤیایی است که به حقیقت ‌پیوسته است. اما چیز بهتری که در مورد این قفل‌ های الکترونیکی جدید وجود دارد این است که آن‌ ها می‌ توانند خانه شما را ایمن‌ تر کنند.

ایمنی که قفل‌ الکترونیکی درب منزل ارائه می‌ دهند از ایمنی عموم درب‌ ها مانند قفل الکترونیکی درب منزل تا ایمنی اموال خصوصی را شامل می‌ شود. این قفل‌ ها مانند تمام لوازم الکترونیکی هستند و طیف وسیعی از نیازها را برآورده می‌ کنند. در ادامه این مقاله ، قصد داریم به موضوع قفل الکترونیکی درب منزل بپردازیم پس با فروشگاه رایکا هوم عرضه کننده انواع قفل الکترونیکی درب منزل ، انواع دستگیره دیجیتال و هوشمند و سایر تجهیزات امنیتی ساختمان همراه باشید.

قفل‌ الکترونیکی درب منزل چیست ؟

قفل‌ های الکترونیکی با کمک جریان الکتریکی قفل یا باز می‌ شوند. جریان الکتریکی برای تغذیه یک آهنربای الکتریکی ، از یک سلونوئید (الکترومغناطیس با یک سیم‌پیچ) یا یک موتور استفاده می‌ کند. این دستگاه‌ ها قفل را به‌ گونه‌ ای فعال می‌ کنند که در برابر خرابی ایمن باشد.
اکثر قفل‌ های سنتی روی درهای ورودی با مکانیزم‌ های سنتی ساخته می‌ شوند. در داخل قفل ، پین‌ ها و سیلندرهای فنری وجود دارند که تنها زمانی فعال می‌ شوند که کلید صحیح داخل سوراخ کلید قرار گیرد.

اگر کلید اشتباه را در آن وارد کنید ؛ قفل نمی‌ چرخد و درب باز نمی‌ شود. از سوی دیگر ، یک قفل الکترونیکی درب منزل با قفل الکترونیکی درب یک ماشین تفاوت چندانی ندارد. این قفل‌ ها یک موتور کوچک در خود دارند که توسط یک دستور الکتریکی فعال می‌ شود. در واقع شبیه همان وقتی است که دکمه سوییچ ماشین را فشار می‌ دهید و درب باز می‌ شود.

اما برخلاف ماشین ، لزوماً برای این کار نیازی به سوییچ ندارید. حتی بهتر از آن ، قفل‌ های برقی امروزی برای خانه‌ ها گزینه‌ های قفل پیچیده‌ تری هم ارائه می‌ دهند. از تایمرهایی که درها را در زمان‌ های خاصی از روز باز یا قفل می‌ کنند تا توانایی استفاده از گوشی هوشمند برای باز کردن درب از هر جایی که هستید!

پیشنهاد می کنیم مطالعه مقاله نقش قفل دیجیتال در امنیت ساختمان ها را از دست ندهید. 

قفل الکترونیکی درب منزل با قیمت مناسب

انواع قفل الکترونیکی درب منزل

در اینجا با چند نمونه از انواع قفل الکترونیکی درب منزل آشنا می شویم. کلیه محصولات معرفی شده در این مقاله در فروشگاه رایکا هوم موجود می باشد و شما با هر بودجه ای می توانید اقدام به خرید قفل الکترونیکی درب منزل یا محل کار خود کنید.

قفل ورودی رمزی

 یکی از رایج‌ ترین انواع قفل‌ الکترونیکی درب منزل ، قفل ورودی رمزی است. یک صفحه‌ کلید بیرون در قرار داده شده است و تنها کاری که باید انجام دهید این است که چند عدد را وارد کنید تا وارد خانه شوید. شما می توانید این رمز را بین اعضای خانواده یا کارمندان یک شرکت محفوظ داشته باشید و هر از گاهی اقدام به تغییر رمز کنید تا سایر افراد غیرمجاز دسترسی به داخل منزل یا محل کار را نداشته باشند.

این نمونه از قفل الکترونیکی درب منزل از ساده ترین انواع آن می باشد و قیمت آن نیز در مقایسه با مدل های پیشرفته تر در بازار مقرون به صرفه تر است. اما توصیه می کنیم چنانچه محدودیت بودجه ندارید از مدل های با قابلیت های بیشتر و امنیت بالاتر برای درب منزل یا محل کار خود استفاده کنید.

قفل هوشمند با تلفن

 قفل‌ کردن و باز کردن قفل درهای خود را به لیست کارهایی که این روزها می‌ توانید با تلفن هوشمند خود انجام دهید اضافه کنید. قفل‌ های هوشمند با تلفن را می‌ توان از هر جایی فعال کرد؛ بنابراین تنها چیزی که برای وارد شدن به خانه خود نیاز دارید تلفن خود است.

اما این همه‌ چیز نیست. قفل هوشمند امکان چک کردن از هر جایی که هستید را ارائه می‌ دهد تا ببینید آیا فراموش کرده‌ اید در را قفل کنید یا نه. حتی در زمانی که در سفر هستید قفل در پشتی را باز می‌ کنید تا نقاشان بتوانند وارد خانه شوند و آشپزخانه شما را رنگ کنند.

با برنامه قفل هوشمند ، می‌ توانید زمان قفل و باز کردن قفل را از قبل تنظیم کنید. برخی از قفل‌ الکترونیکی درب منزل روی امنیت خانه شما نظارت می‌ کنند؛ بنابراین می‌ توانید هشدارهایی را در صورتی که فردی قصد نفوذ به خانه شما را داشته باشد از آن دریافت کنید. حتی پس از بازگشت فرزندانتان از مدرسه به خانه ، این قفل‌ ها به شما اطلاع‌ رسانی خواهند کرد.

قفل الکترونیکی درب منزل بیومتریک

احتمالاً قفل درهای اثر انگشتی را در تلویزیون دیده‌ اید؛ اما آیا می‌ دانستید که می‌ توانید در خانه خود چنین قفلی داشته باشید ؟ اکثر قفل‌ های بیومتریک درب ، تصویر اثر انگشت شما را ذخیره می‌کنند ؛ بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که انگشت خود را روی قفل قرار دهید تا وارد خانه خود شوید. حتی گزینه‌ های دیگری نیز وجود دارد مانند اسکنرهای صدا و چشم (البته ممکن است هزینه اسکنر چشم بسیار زیاد باشد).

قفل کارتی

اگر تمایلی به استفاده از گوشی هوشمند ندارید و هم‌ زمان نمی‌ خواهید که قفل درب منزلتان از نوع سنتی باشد؛ می‌ توانید از قفل‌ های کارتی برای درب منزل خود استفاده کنید. کافی است کارت خود را وارد کنید تا درب خانه برای شما باز شود. این نمونه از قفل الکترونیکی درب منزل نسبت به سایر مدل ها از نظر قیمت مقرون به صرفه تر هستند.

اگر طرفدار قفل های اثر انگشتی هستید مطالعه مقاله قفل دیجیتال UPVC فینگر پرینت را از دست ندهید. 

قفل الکترونیکی درب منزل خرید از مرکز معتبر

مزایای قفل الکترونیکی درب منزل

شما مجبور نیستید کلیدهای خود را همواره به دنبال خود حمل کنید یا به دلیل فراموش کردن آن‌ ها در خانه یا مکان‌ های دیگر نگران باشید؛ مگر اینکه گزینه‌ ای مانند قفل‌ های کارتی را انتخاب کنید. قرار دادن قفل‌ الکترونیکی درب منزل به این معنی است که دیگر هرگز نباید برداشتن کلیدهای خود را به خاطر بسپارید.

دسترسی آسان است. یک ورودی کدگذاری شده به این معنی است که شما مجبور نیستید کلید خانه‌ های اضافی بسازید یا نگران باشید که چه کسی از کلید خانه شما کپی می‌ سازد. می‌ توانید کد منزل را تنها با فرزندانتان و همسر خود در میان بگذارید.

دسترسی به فعال‌ سازی قفل‌ الکترونیکی درب منزل با تلفن نیز آسان است؛ زیرا اعضای خانواده می‌ توانند برنامه را به اشتراک بگذارند و حتی می‌ توانید از راه دور قفل درهای خود را برای هر کسی باز کرده و دوباره قفل کنید.

لغو دسترسی نیز آسان است. کلیدهای فیزیکی به‌ راحتی قابل کپی هستند و این امر باعث می‌ شود که واقعاً ندانید چه کسی از کلید خانه شما استفاده کرده و از آن کپی ساخته است؛ اما کدها را می‌ توان تغییر داد و حتی برخی از قفل‌ ها کدهای دسترسی یک بار مصرف را ایجاد می‌ کنند.

بنابراین لازم نیست نگران باشید که کسی با استفاده از کد قبلی وارد منزل شما شود. هم‌ چنین اگر قفل درب خود را از راه دور برای شخصی باز می‌ کنید (و بعد از خروج دوباره قفل می‌ کنید)؛ نیازی نیست که حتی یک کلید یا کد به او بدهید.

امنیت مزیت دیگری است که این قفل‌ ها ارائه می‌ کنند. قفل‌ الکترونیکی درب منزل دزدها را از خانه شما دور می‌ کنند. درست است که برخی از سارقین ممکن است در باز کردن این قفل‌ ها هم مهارت داشته باشند؛ اما این قفل‌ ها می‌ توانند حسابی افراد را سرگرم کنند و حتی به شما اطلاع بدهند که کسی قصد ورود به منزلتان را دارد.

قیمت قفل الکترونیکی درب منزل

از آنجا که قفل الکترونیکی درب منزل از برندهای گوناگون و با قابلیت ها و کاربردهای متفاوت در بازار موجودند نمی توان یک قیمت واحد را برای این محصول اعلام کرد. علاوه بر این اغلب قفل های الکترونیکی موجود در بازار از کشورهای چین ، تایوان ، ایتالیا ، آلمان و … وارد می شوند و با نوسانات قیمت ارز دچار تغییرات قیمتی در بازه زمانی کوتاه مدت هستند. لذا برای آگاهی از قیمت قفل الکترونیکی درب منزل از هر برند و نوعی که مناسب بودجه و نیاز شماست کافیست با مشاوران و کارشناسان فروشگاه رایکا هوم با شماره های 09904305635 و 09353222627 تماس حاصل فرمایید.

بهترین فروشگاه خرید قفل الکترونیکی درب منزل

برای خرید قفل الکترونیکی درب منزل باید از فروشگاهی معتبر اقدام کرد تا علاوه بر عرضه محصول اصل و اورجینال به مشتریان خود خدمات پشتیبانی ، گارانتی معتبر ، خدمات پس از فروش و … را ارائه نماید. فروشگاه رایکا هوم یکی از بهترین فروشگاه های عرضه محصولات امنیتی ساختمان از قبیل قفل‌ الکترونیکی درب منزل از برندهای گوناگون و معتبر دنیاست. این فروشگاه محصولات خود را از برندهای معتبری همچون سامسونگ ، بوش ، فیلیپس ، کاداس ، ای لاک و … را به مشتریان خود عرضه می کند.

فروشگاه رایکا هوم در شهر تهران و در محله تهرانپارس واقع شده است. اما شما مشتری گرامی می توانید از هر کجای کشور عزیزمان ایران نسبت به سفارش محصول مورد نظر خود اقدام کنید و در سریع ترین زمان ممکن بسته خود را درب منزل تحویل بگیرید. خرید به صورت حضوری و آنلاین امکان پذیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان رایکا هوم در تماس باشید.

پیشنهاد می کنیم مقاله بررسی و مقایسه قیمت انواع قفل دیجیتال بازار را مطالعه کنید. 

قفل الکترونیکی درب منزل

کلام آخر

قفل‌ الکترونیکی درب منزل امنیت بسیار خوبی را برای خانه‌ شما ایجاد می‌ کند؛ اما ممکن است به خاطر ایراد پیدا کردن آن‌ در هنگام قطعی برق نگران باشید. به این منظور ، می‌ توانید یک قفل سنتی را به‌ صورت پشتیبان برای درب منزل خود قرار دهید. برخی از قفل‌ ها نیز در صورت قطعی برق ، پشتیبان الکتریکی دارند که تا زمان وصل شدن برق خانه ، از باطری استفاده می‌ کنند.
رایکا هوم ، یکی از بهترین فروشگاه‌ های ارائه‌ دهنده قفل‌ الکترونیکی درب منزل و دیگر محصولات امنیتی ساختمان است. شما می‌ توانید با مراجعه به وب‌ سایت رایکا هوم ، این قفل‌ ها را با بهترین قیمت و کیفیت تهیه فرمایید.

فروشگاه رایکا هوم

فروشگاه رایکا هوم عرضه کننده بهترین برند قفل هوشمند ، دستگیره دیجیتال ، کلید و پریز لمسی ، تجهیزات هتلی ، اکسس کنترل تردد ، گاو صندوق و سیف باکس هتلی و … می باشد. این مجموعه محصولات خود را از برندهای معتبر و روز دنیا با نام های سامسونگ ، میلره ، فیلیپس ، ای لاک ، کاداس ، یوکا ، فیلتا ، رایکا لاک و بوش انتخاب و به مشتریان محترم عرضه نموده است .

فروش قفل الکترونیکی درب منزل و سایر محصولات فروشگاه رایکا هوم به صورت آنلاین و حضوری انجام شده و ارسال به سرتاسر کشور در اسرع وقت امکان پذیر است. کافی است با مجموعه رایکا هوم تماس بگیرید تا به دنیای پیشرفته تجهیزات امنیتی هوشمند وارد شوید.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *