قفل دیجیتال شیشه سکوریت فروشگاه رایکاهوم

قفل دیجیتال شیشه سکوریت فروشگاه رایکاهوم


قفل دیجیتال شیشه سکوریت چیست ؟

بدون شک در بسیاری از ساختمان‌ها به خصوص در محیط‌ های تجاری و اداری مشاهده کرده‌ اید که از درب‌ های شیشه‌ ای استفاده شده است. درب‌ های شیشه‌ ای از نظر زیبا شناختی می‌ توانند نمای زیبا و منحصر به فردی در محیط ایجاد کنند اما از نظر تأمین امنیت برای محیط می‌ توانند ضعف‌ هایی داشته باشند.

شاید با دیدن این درب‌ ها این سوال در ذهن شما شکل گرفته باشد که این‌ ها از چه نوع شیشه‌ ای ساخته شده‌ اند ؟ آیا به قدری دوام و استحکام دارند که بتوانند امنیت محیط را تأمین کنند ؟ از چه نوع قفل‌ هایی برای قفل کردن و تأمین امنیت محیط بر روی این نوع درب‌ها استفاده می‌ شود ؟ یا قفل هوشمند شیشه چیست و چگونه کار می‌ کند ؟ برای دریافت پاسخ تمامی این سوالات با ادامه این مقاله همراه باشید.

فروشگاه رایکا هوم عرضه کننده انواع تجهیزات امنیتی ساختمان اعم از انواع قفل و دستگیره دیجیتال و هوشمند، انواع پنل های هوشمند ، اکسس های کنترل تردد و کنترل آسانسور ، گاوصندوق های دیجیتال ، کلید و پریز لمسی و … شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کند.

شیشه سکوریت چیست ؟

درب‌ های شیشه‌ ای که در فروشگاه‌ ها و مراکز تجاری و اداری مورد استفاده قرار می‌ گیرند اغلب از جنس شیشه سکوریت هستند. شیشه‌ های سکوریت بسیار مقاوم بوده و در برابر وارد شدن ضربه دوام و استحکام زیادی از خود به نمایش می‌ گذارند. هرچند این شیشه‌ ها از دوام و استحکام بالایی برخوردارند اما برای مکانی که از این شیشه‌ ها به عنوان درب استفاده شده است باید به فکر یک سیستم امنیتی مطمئن بود.

قفل‌های مختلفی برای درب‌ های شیشه‌ ای طراحی شده است. قفل برقی ، قفل فرودگاهی ، قفل 105 ، قفل 115 و قفل کمری از انواع مختلف این قفل‌ ها هستند که برای درب‌ های شیشه‌ ای طراحی شده‌ اند. اما باید گفت که هیچکدام نمی‌ توانند مانند قفل دیجیتال شیشه سکوریت عملکرد خوبی داشته باشند و ایمنی محیط را چندین برابر افزایش دهند.

قفل دیجیتال شیشه سکوریت چیست ؟

قفل دیجیتال شیشه سکوریت قفلی است که مکانیسم کار آن کاملا با قفل‌ های قدیمی متفاوت است. در واقع این قفل‌ های سیستم‌ های امنیتی هستند که پس از نصب بر روی درب‌ های شیشه‌ ای فقط به چهار طریق می‌ توان آن‌ ها را باز و بسته کرد. این 4 روش عبارتند از:

 • استفاده از کارت (ID Card)
 • اثر انگشت
 • رمز عبور
 • قفل فیزیکی

از همین 4 روش می‌ توان دریافت که بر خلاف قفل‌ های قدیمی که تنها یک راه برای باز و بسته کردن آن‌ ها وجود داشت و امکان دسترسی آسان به محیط را به افراد سودجو می‌ داد، قفل هوشمند شیشه به نوعی طراحی شده است که ورود و خروج افراد را کنترل می‌ کند. در واقع صاحبان فروشگاه‌ ها و ساختمان‌ های اداری و تجاری با استفاده از این سیستم می‌ توانند به افراد معینی اجازه رفت و آمد و ورود و خروج بدهند.

قفل دیجیتال شیشه سکوریت به گونه‌ ای طراحی می‌ شود که ضد شوک باشد به این معنی که در هنگام وارد شدن ضربه یا وقوع آتش‌ سوزی سیستم هشدار خود را فعال می‌ کند. از دیگر قابلیت‌ های این نوع از قفل‌ ها می‌ توان به امکان کنترل و دسترسی به آن از راه دور اشاره کرد. این قفل‌ ها این قابلیت را دارند که از طریق فناوری‌ های بلوتوث و وای‌ فای توسط کاربر از راه دور مورد کنترل و نظارت قرار بگیرند. این ویژگی این امکان را فراهم می‌ کند که بتوانید از فاصله دور نیز از وضعیت محیط کسب و کارتان اطلاع داشته باشید.

پیشنهاد می کنیم مطالعه مقاله انواع قفل شیشه سکوریت را از دست ندهید. 

رایکاهوم

انواع قفل شیشه سکوریت

قفل های شیشه سکوریت براساس محل نصب و شکل و عملکرد به چند دسته تقسیم می شوند. در اینجا به معرفی آنها می پردازیم:

قفل شیشه سکوریت براساس محل نصب به سه دسته تقسیم می شود که شامل موارد زیر است:

 • قفل بالایی : این قفل ها در سقف یا روی کتیبه درب نصب می شوند.
 • قفل میانی : این قفل به قسمت دوم درب یا به دیوار نصب می شود و در میانه درب قرار دارد.
 • قفل پایینی : این قفل در پایین درب نصب می شود و زبانه این قفل برای محکم شدن در زمین قرار می گیرد.

قفل شیشه سکوریت براساس شکل و عملکرد به 8 دسته تقسیم می شود که عبارتند از :

 • قفل کمری : اغلب از جنس استیل است و در میانه شیشه قرار می گیرد.
 • قفل برقی : برای باز و بسته شدن نیاز به ریموت دارد و دارای سنسور و قدرت امنیت بالایی دارد.
 • قفل فرودگاهی: از آلیاژ آلومینیوم تولید شده و امنیت بسیار بالایی نیز دارد.
 • قفل 115: این قفل امنیت زیادی ندارد و تنها برای چفت کردن درب و در بالای درب نصب می شود.
 • قفل هوپه: در میانه درب نصب می شود و نظیر قفل فرودگاهی عمل می کند.
 • قفل شیشه بالکن : بدون کلید است و تنها از داخل می توان آن را باز و بسته کرد و مناسب بالکن می باشد.
 • قفل اثر انگشتی: بیشتر در ادارات مورد استفاده قرار می گیرد و با تعریف اثر انگشت کارمندان می توان درب را باز و بسته کرد.
 • قفل دیجیتال: ترکیبی از همه قفل های بالا هستند یعنی دارای ریموت و سنسور هستند، با اثر انگشت باز می شوند، مقاومت بالا در برابر آتش و ضربه دارند و امنیت بسیار بالایی را تامین می کنند.

مزایای قفل دیجیتال شیشه سکوریت

 شاید در برخورد اول با شنیدن نام قفل دیجیتال شیشه سکوریت این تصور در شما به وجود آید که با سیستمی پیچیده و عجیب و سخت از نظر کاربری روبرو هستید. در صورتی که این تصور اشتباه بوده و انواع قفل‌ های هوشمند و دیجیتال به راحتی بر روی درب نصب شده و با کارکردی آسان سطح رفاه و امنیت شما را افزایش می‌ دهند.

با استفاده از این قفل‌ ها دیگر نگران جا گذاشتن کلیدهای خود نخواهید بود زیرا می‌ توانید به چند روش و بدون نیاز به کلید آن‌ ها را باز و بسته کنید. برخی از ویژگی‌ ها و مزایای قفل دیجیتال شیشه سکوریت به شرح زیر است:

کنترل رفت و آمد

یکی از مزیت‌ های اصلی قفل هوشمند شیشه امکان کنترل رفت و آمد افراد مختلف به یک محیط است. این کار می‌ تواند با یک ریموت توسط یک نگهبان انجام شود. همچنین با توجه به امکان کنترل از راه دور این قفل‌ ها می‌ توان به وسیله گوشی‌ های هوشمند و از راه دور ورود و خروج افراد مختلف به محیط مورد نظر را کنترل کرد.

ظاهر زیبا و مدرن

قفل دیجیتال شیشه سکوریت از طراحی و ظاهری مینیمال و مدرن برخوردار است. در واقع این ماهیت لوازم دیجیتال است که طراحی ساده و مینیمال دارند و این قفل‌ ها می‌ توانند با نصب بر روی درب‌ های شیشه‌ ای ظاهری زیبا به آن ببخشند. درب‌ های شیشه‌ ای به تنهایی نمایی زیبا به محیط می‌ بخشند و در صورتی که با یک قفل هوشمند همراه شوند یک طراحی و هارمونی چشم‌نواز را به وجود می‌ آورند.

از دیگر مزایای سیستم‌ های هوشمند امنیتی برای درب سکوریت می‌ توان به ظاهر متالیک ، مینیمال و مدرن آن‌ ها اشاره کرد. لوازم دیجیتال به نوعی نمادی از طراحی ساده و مینیمال هستند و به همین علت ، بر روی انواع درب جلوه‌ ای بی‌ نظیر ایجاد می‌ کنند.

سیستم هشدار

یکی از مزیت‌ های بسیار مهم و حیاتی قفل دیجیتال شیشه سکوریت مکانیسم هشدار آن است. مکانیسم هشدار در این نوع از قفل‌ ها شامل هشدار ضد سرقت ، ضد حریق و ضد ضربه و شوک می‌ شود. به این معنی که در صورت وقوع هر یک از این موارد سیستم هشدار در قفل فعال شده و به کاربر اطلاع‌ رسانی می‌ کند.

برای اطلاع بیشتر از نحوه کارکرد قفل دیجیتال شیشه سکوریت مقاله نحوه نصب قفل درب شیشه ای کشویی را مطالعه کنید. 

رایکاهوم

معرفی چند نمونه از قفل دیجیتال شیشه سکوریت در بازار

در اینجا با چند نمونه از بهترین قفل های دیجیتال مخصوص شیشه سکوریت در بازار آشنا می شویم. شایان ذکر است کلیه قفل های معرفی شده در این مقاله در فروشگاه رایکا هوم عرضه شده است. برای مشاهده محصولات بیشتر می توانید به سایت مراجعه نمایید.

قیمت قفل دیجیتال شیشه سکوریت

برندهای گوناگون از سامسونگ ، کاداس ، ای لاک ، بوش ، فیلیپس و … اقدام به تولید و عرضه قفل دیجیتال شیشه سکوریت به بازار کرده اند. با توجه به نوع برند ، کشور سازنده ، نوع قابلیت ها ، متریال تشکیل دهنده و در نهایت نوسانات قیمت ارز و دلار قیمت قفل دیجیتال شیشه سکوریت متفاوت خواهد بود. دیگر عوامل موثر در قیمت قفل دیجیتال شیشه سکوریت را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:

 • امکان اتصال به گوشی و سایر سیستمهای هوشمند
 • مجهز بودن یا نبودن به قفل کودک
 • داشتن سیستم شب بند یا حریم خصوصی
 • امکان کنترل کردن از راه دور
 • مجهز بودن آلارم های آتش سوزی و سرقت
 • داشتن گارانتی معتبر
 • و …

برای کسب اطلاع دقیق از قیمت این محصول و سایر محصولات فروشگاه رایکا هوم می توانید با کارشناسان این مجموعه به شماره های 09904305635 و 09353222627 تماس حاصل فرمایید.

بهترین مرکز خرید قفل دیجیتال شیشه سکوریت

یکی از بهترین مراکز و فروشگاه های عرضه انواع قفل های دیجیتال و سایر تجهیزات امنیتی ساختمان بدون شک فروشگاه رایکا هوم در تهران می باشد. این فروشگاه نماینده رسمی برندهای معتبری همچون سامسونگ ، بوش ، فیلیپس ، ای لاک ، کاداس و … در عرضه محصولات قفل و دستگیره دیجیتال در ایران است. فروشگاه رایکا هوم واقع در محله تهرانپارس تهران است ولی ارسال به سراسر کشور را در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهد. شما می توانید از طریق خرید حضوری یا آنلاین صاحب بهترین قفل دیجیتال شیشه سکوریت از بهترین برندها شوید. کافیست با ما در تماس باشید.

آیا می توانیم خودمان قفل شیشه سکوریت را نصب کنیم ؟

با توجه به اینکه راهنمای نصب قفل شیشه سکوریت در جعبه محصول موجود می باشد ولی بهتر است برای اینکه بتوانید از گارانتی محصول استفاده کنید نصب قفل را به کارشناسان رایکا هوم بسپارید. در این صورت در هنگام بروز مشکل برای قفل ، محصول شامل گارانتی است و می توانید از خدمات مرجوع یا تعویض و تعمیر استفاده کنید. اما در صورتی که به شخصه اقدام به نصب قفل نمایید محصول از گارانتی خارج شده و مسئولیت مشکلات بعدی به عهده خود شما خواهد بود.

کلام آخر 

در این مقاله با قفل دیجیتال شیشه سکوریت آشنا شدیم و اطلاعات مفیدی در مورد آن کسب کردیم. شما نیز اگر دارای کسب و کار ، مغازه و یا محیط اداری و تجاری هستید که برای طراحی زیباتر آن قصد دارید از درب‌ های شیشه‌ ای استفاده کنید ، باید تأمین امنیت این محیط‌ ها را نیز به طور جدی مدنظر قرار دهید. با اینکه درب‌ های شیشه‌ ای معمولا از جنس شیشه سکوریت هستند اما ممکن است نتوانند به خوبی امنیت محیط شما را تأمین کنند.

به همین منظور باید از قفل‌ ها و سیستم‌ های امنیتی استفاده کنید که خیال شما را از بابت این موضوع راحت کنند. قفل دیجیتال شیشه سکوریت بهترین سیستم امنیتی برای درب‌ های دیجیتال است که با برخورداری از امکان کنترل ورود و خروج افراد ، برخورداری از سیستم هشدار و مقاومت بالا می‌ تواند به بهترین نحو ممکن امنیت محیط کاری یا اداری شما را تأمین کند.

فروشگاه رایکا هوم

فروشگاه رایکا هوم عرضه کننده بهترین برند قفل هوشمند ، دستگیره دیجیتال ، کلید و پریز لمسی ، تجهیزات هتلی ، اکسس کنترل تردد ، گاو صندوق و سیف باکس هتلی و … می باشد. این مجموعه محصولات خود را از برندهای معتبر و روز دنیا با نام های سامسونگ ، میلره ، فیلیپس ، ای لاک ، کاداس ، یوکا ، فیلتا ، رایکالاک و بوش انتخاب و به مشتریان محترم عرضه نموده است، فروش محصول به صورت آنلاین و حضوری انجام شده و ارسال به سرتاسر کشور امکان پذیر است. کافی است با مجموعه رایکا هوم تماس بگیرید تا به دنیای پیشرفته تجهیزات امنیتی هوشمند وارد شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *